İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Eflani’de Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Müdür Yardımcıları Nevzat AKBAŞ ve Turgut ACARLI ile İlçe Millî Eğitim Müdürleri katıldı. 

2019 yılı çalışmalarının değerlendirmesiyle başlanan toplantıda öncelikli olarak okullarımızda yapılan ve planlanan çalışmaların 2023 Eğitim Vizyonu ile belirlenen hedef ve amaçlar doğrultusunda planlanması, ayrıca yöntem ve içerik yönünden de Eğitim Vizyonu ruhuna uygun olması gerekliliği üzerinde duruldu.

Akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmalar, sınavlar ve Kazanım Testi Uygulamaları, Destekleme Yetiştirme Kursları ile sosyal ve sportif etkinlikler  ile kantin, mutfak ve yemekhanelerin denetimi, ,inşaat ve onarımların takibi ile sosyal medya kullanımı, taşımalı eğitim, projeli çalışmanın önemi, yerel, ulusal ve uluslararası proje çağrılarının takibi, Meslek Liseleri ile İlgili Tanıtım, Tasarım Beceri Atölyeleri konularıyla ilgili genel değerlendirme yapıldı.

Toplantının ardından Eflani Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulundaki devam eden kursları da gezen İl Millî Eğitim Müdürümüz kursiyerlerle bir süre sohbet ederek yaptıkları ürünler hakkında bilgi aldı.

Kaynak: Karabük MEM

03-01-2020
03-01-2020
03-01-2020
03-01-2020
03-01-2020

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir