Eflani’nin Yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü “Mehmet Çelebi” Oldu

Eflani İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Görev Değişikliği, 2014 Yılından Beri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Görevini Sürdüren Şükrü Sever yerini Mehmet Çelebi’ye bıraktı.

Eflani’nin yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü, Alpagut Köylü Hemşerimiz “Mehmet Çelebi” oldu.

Uzun yıllar Eflani YiBO’da öğretmenlik ve idarecilik yapan son olarak Pınarbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve ardından Bartın İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevlerini başarıyla yerine getiren Çelebi, Eflani’nin yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu.

Mehmet Çelebi’nin İlçe Müdürü olması ilçede sevinçle karşılandı. İlçe halkı tarafından sevilen ve çoğu kişinin okumasında etkisi olan Çelebi’nin yeni görevinden dolayı çok sayıda tebrik geldi.

Mehmet Çelebi atama haberini sosyal medya hesabında şöyle paylaştı;

Bugün itibari ile Eflani İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başlamış bulunmaktayım.
Yıllar sonra birçok arkadaşımla tekrar Eflanimizin eğitimi adına beraber yürümek nasip oldu. Bu sefer eğitimin ilçemizdeki lideri olarak. Ancak eğitimin lideri benim, benim istediğim anlayışı olmadan, istişare ile eğitimin hizmetkârı olarak çalışmak önceliğimiz olacaktır.

Kırmadan, dökmeden ve bunlara sebebiyet verebilecek riskleri ortadan kaldırarak yolumuza devam edeceğiz. Çünkü ekip arkadaşlarıma güveniyorum. Dünyamızın, ülkemizin içinde bulunduğu riskli durumun en az hasarla atlatmayı Allah’ımın nasip etmesi bu önemli günümde dileğimdir. Allah ülkemizi,alemi İslam’ı, tüm insanlığı korusun.

Hocamıza hoş geldiniz diyor, yeni görevinde başarılarının devamını diliyoruz.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir