İlçemizde “Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı” gerçekleştirildi.

Şehit Ali Şen Korkut Ortaokulu Konferans Salonunda, İlçe Sağlık Müdürlüğünce düzenlenen etkinlikte konuşan Başhekim Fatma DURMUŞ, özellikle madde bağımlılığının gençler ve aileleri üzerindeki olumsuz etkileri olduğunu söyledi. Toplantı salonunda düzenlenen çalıştayda alkol, uyuşturucu, kumar, tütün ve tütün mamulleri ile elektronik cihazlara olan bağımlılıkla mücadele konuları anlatıldı.

Geniş katılımlı Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayına Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ, Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, Kurum Amirleri, Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.

EFLANİ KAYMAKAMI BÜŞRA GÜNEŞ SINIF ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ, İlçe merkezinde bulunan Şehit Ali Şen Korkut Ortaokulunu ziyaret ederek 8. Sınıf öğrencilerine moral verdi.8. Sınıf öğrencilerine moral ziyareti yapan Kaymakamımız Güneş beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELEBİ ile 8. Sınıf öğrencilerine Haziran ayında yapılacak Liselere Giriş Sınavına (LGS) çok çalışmalarını belirtti. Kaymakamımız, öğrencilerle tek tek hangi meslekleri seçeceklerini sorarak, onlara ileride seçecekleri meslekler için çok çalışmaları gerektiğini ifade ederek, seçtikleri meslekler hakkında tavsiyelerle bulunarak başarılar diledi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.