Kaymakam Güneş’in Bostancılar, Saçak ve Seferler Ziyareti

KAYMAKAMIMIZ SAYIN BÜŞRA GÜNEŞ, KÖY TOPLANTISI VE HANE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ ilçemize bağlı Bostancılar, Saçak ve Seferler köylerinde Muhtarlar ve vatandaşlarla toplantıda bir araya geldikten sonra hane ziyaretlerinde bulundular.

Kaymakamımız Sayın Büşra GÜNEŞ, ilçemize bağlı köyleri sürekli ziyaret etmeye çalıştığını dile getirerek bu köylerdeki eksikleri yerinde tespit etme fırsatını bulduğunu; tespit edilen eksiklikleri giderme noktasında devlet olarak üzerlerine düşeni yapıp vatandaşlara kaliteli hizmet ulaştırmaya çalıştıklarını ve hizmete devam edeceklerini ifade etti. Kaymakamımız ayrıca karşılıklı olarak bir araya gelmenin sorunların daha hızlı çözüme ulaştırılmasına katkı sağlayacaktır, toplantılarda dile getirilen talep ve önerilerin direkt olarak ilgili birime iletildiği zaman çözümünde daha olumlu ve hızlı sonuçlar alındığını söyledi”.

Toplantı sonunda toplantıya katılan herkese teşekkür ederek hane ziyaretleri için ayrıldılar.

Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ toplantı sonrası ilçemize bağlı Bostancılar, Saçak ve Seferler köylerinde hane ziyaretlerinde bulundular.

Devlet’in Millet için var olduğunu vurgulayan Kaymakamımız; “Bugün ailelerimizi hanelerinde ziyaret ederek evlerine misafir olduk. Vatandaşlarımızı hanelerinde ziyaret ederek onların taleplerini dinliyor, Devletimizin şefkatli ellerinin her zaman onları sardığını hissettirmeye çalışıyoruz. Ailelerimize misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu ömürler diliyorum” dedi.

Kaymakamımız Sayın Büşra GÜNEŞ’e, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Hüseyin YILMAZ ile Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü İlhan KORKUT eşlik ettiler.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir