Vali Gürel’den, Kaymakam Güneş’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Vali Fuat Gürel, İçişleri Bakanlığı Olur’u ile Eflani ilçemize atanan Eflani Kaymakam Vekili Büşra Güneş’e “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu. Hükümet Konağı önünde Kaymakam Vekili Büşra Güneş, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Genel Meclis üyeleri ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Gürel, Kaymakamlık Makamında bir süre görüştüğü Kaymakam Vekili Büşra Güneş’e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ilçenin genel durumu hakkında bilgi veren Kaymakam Vekili Büşra Güneş, nazik ziyareti için Vali Fuat Gürel ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Vali Fuat Gürel Eflani ilçemize gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Eflani Kaymakam Vekili Büşra Güneş, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Genel Meclis üyesi Mesut Aydın ile birlikte Eflani İl Özel İdaresi Şantiyesini ziyaret ederek Şantiye Şefi Rafet Çelik’ten makine parkı ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir