Kaymakam Güneş’ten Bayram Ziyaretleri

Eflani Kaymakamı Büşra Güneş, Ramazan Bayramının 2. gününün de bazı vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Güneş, bayramda görev başındaki kamu personellerini de unutmadı.

Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ ve Vakıf Müdürümüz Hüseyin YILMAZ, Ramazan Bayramı nedeniyle İlçemizde köy ve mahallelerde ikamet eden vatandaşlarımızı hanelerinde ziyaret etti. Kaymakamımız hane halkıyla sohbet edip yakından ilgilenerek ailelerin sorunlarını ve taleplerini dinledi. Kaymakamımız Sayın Büşra GÜNEŞ “Hane ziyaretlerimizi mümkün olduğunca aksatmadan devam ettiriyoruz. Bu vesile ile vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz, varsa sıkıntıları, ilk elden Devletimizin imkânlarıyla çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz ve en önemlisi de Devletin, her zaman yanlarında olduğunu gösteriyoruz. Ailelerimize misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor, Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor, sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyorum” diyerek hanelerden ayrıldı.

Daha sonra Eflani İlçe Entegre Hastanesine ziyarette bulunan Kaymakamımız acil serviste bulunan personellerle sohbet edip kolaylıklar dileyerek, hastanede tedavi gören vatandaşlarımızı ziyaret etti. Hastaların sıkıntılarını dinleyip geçmiş olsun dileklerini ileten Kaymakamımız hem çalışan sağlık personellerimizin hem de tedavi gören hastalarımızın bayramlarını tebrik ettikten sonra hastaneden ayrıldılar.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir