Özel Eğitim Öğrencisinin Resim Sergisi Yoğun İlgi Gördü

KAYMAKAMIMIZ SAYIN BÜŞRA GÜNEŞ, EFLANİ BORSA İSTANBUL Ç.P.A.L ÖĞRENCİSİ NURİ SELAMIN RESİM SERGİSİNİ ZİYARET ETTİ

Resim sergisinin açılışı Kaymakamımız Sayın Büşra GÜNEŞ’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Resim Sergisi açılışına Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ, Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELEBİ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve öğrenciler katılım sağladı.

Eflani Borsa İstanbul Ç.P.A.L 10. sınıf Özel Eğitim Öğrencisi Nuri Selam’ın İş ve Beceri Eğitimi dersi kapsamında Pastel Boya Resim Sergisi yapılmıştır. Koordinatör Öğretmen Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı Şefi Türkan Yılmaz, Çocuk Gelişimi Öğretmeni Seda Aksoy, Özel Eğitim Öğretmenleri Nezaket Yurtal ve Songül Köleoğlu katkılarıyla 42 resim sergilenmiştir.

Resim sergisinin açılış kurdelesini kesen Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ, sergiyi gezerek sergide yer alan resimler hakkında bilgi aldı.

Kaymakamımız, birbirinden güzel resimleri hazırlayan Eflani Borsa İstanbul öğrencisini ve katkıda bulunan öğretmenlerimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Sergi sonrası Öğretmen ve İdarecilerle bir araya gelen Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ, öğretmenlerden öğrencilerin durumları, eğitimin kalitesinin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir