Eflani’de Eğitim Yatırımları Devam Ediyor

Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çelebi ve Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesinde Geçici Kabulü Yapılan Kapalı Halı Sahada İncelemede ve Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Pandemi nedeniyle okulların uzaktan eğitimde olmasına rağmen Eflani’de eğitim yatırımları hızla devam ediyor. Kısa süre önce Eflani’deki tüm okullar Okulum Temiz Belgesini alarak temizliğini belgelemişti. Gene bu yıl yeni yapılan 8 Derslikli İmam Hatip Ortaokulu binası öğrencilerini bekliyor olacak, Eflani İMKB Çok Programlı Lisesinde ise öğrenciler dört gözle bekleniyor.

Bu yıl idareci değişikliği yaşanan Eflani İMKB Çok Programlı Lisesinde öncelikle kötü durumdaki sıra ve masalar öğretmenlerin el emekleriyle sıfır gibi yapıldı. Mevcut Kapalı Spor Salonunun tadilatı yapıldı, oturakları monte edilerek spor yapan öğrencilerin güvenliği açısından ve saha çevresine sünger uygulaması yapıldı. Son olarak Eflani Belediye Başkanlığınca Spor Toto İşbirliğiyle Sentetik Yüzeyli Kapalı Halı Sahası okulumuza ve Eflanimize kazandırılmış oldu.

Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çelebi, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Eflani Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Hüsnü Özkan ile birlikte Eflani İMKB Çok Programlı Lisesi Müdürü Nurullah Girişen‘e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu. Ziyaret Sonrası Sentetik Yüzeyli Kapalı Halı Saha gezilerek incelemelerde bulunuldu.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir