Pazara Gelene Çay ve Simit Bedava

Geçen hafta Eflani Belediye Başkanlığında gerçekleşen hayvan üreticileri ve tacirler arasındaki toplantı sonucu bu hafta sıcağı sıcağına Eflani Hayvan Pazarı kuruldu.

Eflani Belediye Başkanı Ertuğrul, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla “Haydi Pazara” dedi ve “Çay ve Simit Bedava” diye ekledi. (Kaynak)

Geçen hafta gerçekleşen toplantı ve dünkü çağrının ardından bugün Eflani Hayvan Pazarında ufakta olsa bir hareketlilik yaşandı.

Başkan Ertuğrul Bu Gelişmeyi Şöyle Paylaştı;

Kurban Bayramı döneminde dolup taşan Eflani hayvan pazarı, bayramdan sonra suskunluğa bürünüyordu. Hayvan Pazarını eski canlılığına kavuşturmak için bu pazar (Pazartesi günü) harekete geçtik. Fazla hayvan gelmese de insan ve esnaflarımızın ilgisi fevkalade oldu. İlan ve duyurular ve özendirici bazı çalışmalarla pazarı canlandıracağımızı umut ediyorum. Bu gün siftah yaptık, haydi bismillah

https://www.facebook.com/ertugrulibr/posts/2402371099807848

Eflani Ziraat Odası Başkanı Karadeniz’de Şu İfadeleri Paylaştı


Eflani Belediye Başkanı Sayın İbrahim Ertuğrul Ve Eflani Ziraat Odasının çabalarıyla İlçemizde açık olan fakat hayvan getirilmeyen hayvan pazarının tekrar faal duruma gelmesinde ve canlanmasına vesile olan başta Eflani Belediye Başkanımız İbrahim Ertuğrul beye, hayvan ticareti yapan arkadaşlara ve saygıdeğer halkımıza teşekkür ederim.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=334628390499161&id=100018560082908

Eflani Haber Bilgi Portalı Olarak Yaşanan Bu Gelişmelerin Hayırlara Vesile Olmasını Diliyor ve Tüm Paydaşlara Teşekkür Ediyoruz.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir