Eflani’nin Yeni Kaymakamı Burak Öz Oldu!

İçişleri Bakanlığı’ nın 25.10.2019 tarihli atama kararı neticesinde İlçemize tayin edilen Kaymakamımız Sayın Burak Öz görevine başladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çelenk sunma töreni öncesinde Belediye Başkanı Sayın İbrahim Ertuğrul, İlçe protokol üyeleri, daire amirleri ve Kaymakamlık personelleri ile tanışan Sayın Öz, çelenk sunma programı sonrasında hoş geldiniz ziyaretlerini makamında kabul etti.

Peki Burak Öz Kimdir?

 İlçe Kaymakamımız  Sayın Burak Öz, 1991 Ankara doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2016 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olmuştur.

     2017 yılında Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesine başlamış ve son sınıfta eğitimine devam etmektedir. 2018 tarihinde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalı Yönetim Bilimleri Tezli Yüksek Lisansına başlamış olup, tez dönemindedir.

        2018 yılında yapılan Kaymakamlık Sınavını kazanmış, Kocaeli Kaymakam adayı olarak vazifeye başlamıştır. Kocaeli, Başiskele ve Körfez ilçelerinde Refiklik stajını tamamlamıştır.

    İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 25.10.2019 tarihli onayı ile 28.10.2019 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır.

Yeni Kaymakamımız Sayın Burak Öz’e Hoş Geldiniz diyor, Eflani Kaymakamlığı Görevinde ve Yaşamında Başarılar Diliyoruz.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir