Belediye Başkanı; Ölüm Tehdidi Alıyorum

Kastamonu Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile ölüm tehditleri aldığını dile getirdi. İşte o paylaşım;

Sevgili Pınarbaşılılar ilk ve son defa gayri ahlaki durum ve kişiler ile ilgili bu açıklamayı affınıza sığınarak yapıyorum;

1 Nisan 2019’da çok şükür ki bu ilçe insanlarının takdiri ile ilçeme memleketime hizmet etmek için görevime başladım. Buraya geldiğim ilk günden beri kendi çıkarım uğruna hiç bir işlemde bulunmadım. Canla başla ilçeyi geliştirmek, kalkındırmak için çalışmaya devam ediyoruz. Buradan böyle bir açıklama yapıp insanlara bu olumsuzlukları yansıtmamız doğru olmayabilir.
Ancak belediye başkanı olarak şahsıma sosyal medya üzerinden hakaret ve küfür etmeyi siyaset sanan menfaatçi bir azınlık söz konusu.

Bu küçük azınlığın ilçede kaos oluşturma girişimleri asla başarılı olamayacak bu ilçenin sahibi küçük azınlıklar değil her daim Pınarbaşı halkı olacak.

Bugüne kadar hukuksuz hiç bir işlemin altında imzam bulunmamıştır. Hukuksuz işlemlerine müsade etmediğim için menfaatleri ve çıkarlarına ters düştüğüm için yiğitçe karşıma çıkamadıklarından sürekli bir şekilde hakarete maruz kalmaktayım.

Bu hakaretleri ve söylemleri nadiren aleni yapılırken çoğu zaman benzetmeler ve seviyesizlikle yapılmaktadır. Şahsımı ölüm ile tehdit etmeyi bunuda maşa ile yapmayı tercih eden çıkarları uğruna bir araya gelmiş beş benzemez insanlara seçim zamanı seslendiğim gibi yeniden sesleniyorum.

Doğrunun önünde duramayacaksınız.
YILDIRAMAZSINIZ YILDIRAMAYACAKSINIZ.

Son olarak atalarımızın şu güzel sözünü söylemeden edemeyeceğim
it ürür kervan yürür.

Durmak yok yola devam.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir