Safranbolu TSO’dan Eflanili Öğrencilere Tablet Desteği

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası,  uzaktan eğitime katkıda bulunmak amacıyla ilçemiz genelinde bakanlığımız kriterlerine göre belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere düzenlenen törenle toplam 7 adet tablet desteğinde bulundu.

        İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen törene Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami ACAR, Katip Üye Fahri ÖZTÜRK, Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp ÖZTÜRK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ÇELEBİ, Şube Müdürümüz Selim NAZİFŞAN katıldı.

       Törende konuşan Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami ACAR “Her sosyal projede olduğu gibi bu sosyal projede de yer almak adına bütün gayretleri gösterdik. Hediye ettiğimiz bu tabletlerle uzaktan eğitim için gerekli ekipmanı bulunmayan öğrencilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasına katkıda bulunmak istedik. Tableti olmadığından derslerini takip edemeyen öğrencilerimize destek olmak amacıyla dağıtıldı. Eğitime desteğimiz sürecek” ifadelerini kullandı. 

          İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet ÇELEBİ ise, ” Safranbolu TSO’ya  uzaktan eğitime erişemeyen öğrencilerimiz için tablet destekleri için çok teşekkür ediyoruz. Bu tabletler öğrencilerimize hayırlı olsun. Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası değerli başkan ve yönetimine Eflani’de öğrenim gören öğrencilerimize verdikleri bu önemli destek için şahsım ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum.” dedi.
Kaynak: Eflani İlçe MEM

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir