Dernekten Sokak Hayvanlarına Mama Desteği

Eflanililer Dernekçilik Konusunda Karabük’te Hatta Ülke Genelinde Önemli Bir Aşama Kaydetmiştir. Hemşerilerimiz, İlçe ve Köy Dernekleri Olmak Üzere Bir Çok Dernek Çatısı Altında Bir Araya Gelmişlerdir. Bu Derneklerimizden Eflani Mülayim Köyü Derneği (Ef-Mül-Der) Eflani Belediye Başkanlığının Sokak Hayvanları Kampanyasına Mama Desteğinde Bulundu.

Eflani Belediyesi Hayvan Barınağı ilk misafirlerini 2019 yılı sonunda almıştı. Eflani’de çok sayıda sokak hayvanı olduğu için Eflani Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Mama Kampanyası Başlattı. Bu kampanya Eflanililer destek oldular. Son olarak Eflani Mülayim Köyü Derneği sokak hayvanlarını yalnız bırakmadı.

Dernek Başkanı Halit Yıldırım, “Eflani Belediyesinin Sokak Hayvanlarının Beslenmesine Destek Olmak İçin Başlatmış Olduğu Kampanyaya Ef-Mül-Der Yönetim Kurulu Üyeleri Olarak Mama Bağışlayarak Destek Olduk. Bağışladığımız Mamalar Bugün Derneğimizin Karabük ve Eflani Temsilcisi Muharrem Yıldırım Tarafından Eflani Belediye Başkanlığı Personeli Selçuk Yavuz’a Teslim Edildi.” dedi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir