Sigaranın Zararları Hakkında Konferans Verildi

eflani-sigara-zararlari-semineri

İlçe Kaymakamlığı, İlçe Müftülüğü ve Eflani İMKB ÇPL Müdürlüğü tarafından organize edilen “Sigaranın Zararları Konferansı” Eflani İMKB Çok Programlı Lisesi Salonunda yapıldı. Konferansa İlçe Kaymakamı Sayın Tolga Özdemir, İlçe Müftüsü Mehmet Günaydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Tırkız, daire amirleri, öğretmenler, imam-hatipler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldılar.

Konferans Karabük Üniversitesi Teknoloji Fakültesi İmalat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr.İsmail Karacan tarafından verildi.

Konferansta sigaranın insan bünyesine, aile ve toplum yaşamına, yurt ekonomisine verdiği zararlar örnekleriyle anlatıldı. Broşürler dağıtıldı. Konferans katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Kaymakam ÖZDEMİR hayati önem taşıyan bilgiler verdiğinden dolayı Doç.Dr.İsmail Karacan’a teşekkür etti ve sağlıklı bir yaşam için sigara alışkanlığı olanların bir an önce sigarayı bırakmaları gerektiğini belirtti. Konferansa katılan İlçe Özel İdare Müdürü Murat Özcan bu güne kadar sigara kullandığını, bundan sonra ise sigarayı bırakacağına ve Yeşilaycı olacağına söz verdi. Konferans sonunda beraberce hatıra fotoğrafı çektirildi.

Kaynak: Eflani Kaymakamlığı

Haberi Eflani İlçe Milli E.M. Sitesinden Okumak İçin Tıklayınız.

Haber Eflanihaber.Net Sitesinden Okumak İçin Tıklayınız. “Her Sigarada Tabancaya bir Mermi Sürüyorlar”

Sigara Hakkında Konferans

Sigara Hakkında Konferans

Sigara Hakkında Konferans

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir