30 Ağustos Kutlamaları 2020

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıldönümü İlçemizde Kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıldönümü münasebetiyle düzenlenen kutlama programında, Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasının ardından ilçemiz Müftüler Köyüne gidilerek 18.04.1999 tarihinde Şehit olan Hasan YILMAZ’ın Ailesi ziyaret edildi.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98.yıldönümü münasebetiyle düzenlenen program, Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden programda, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Jandarma Komutanı Adnan OKUDAN yaptı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98.yıldönümü münasebetiyle düzenlenen programa, Kaymakamımız İbrahim ŞENKON, Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, İlçe Jandarma Komutanı Adnan OKUDAN, İlçe Emniyet Amiri İrfan İNAN , daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, emniyet ve jandarma personelleri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.

Programa katılan protokol üyeleri Müftüler Köyünden Şehit Hasan YILMAZ’ın Ailesini ziyaret ederek Kur’an-ı Kerim tilaveti okunması ve dualar edilmesinin ardından kutlama programı sona erdi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir