Ak Partili Vekiller Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Karabük Ak Parti Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş ile Ak Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz Eflani’de Muhtarlarla Bir Araya Geldi.

Eflani Belediyesi Düğün Salonunda yapılan toplantıya Ak Parti İlçe Başkanı Muhammet Ersin Cebeci ve Belediye Başkan Vekili Erdal Kahraman ev sahipliği yaptı. Genel bir istişare yapılan toplantıya İl Genel Meclisi Başkanı ve üyeleri, Ak Parti il ve ilçe yöneticileri ve Eflanili muhtarlar katıldı.

Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, “Eflani ilçemizde Muhtarlarımız ile istişare toplantısı gerçekleştirip, talep ve sorunlarını dinledik. İlimizde ve ilçelerimizde bugüne kadar olduğu gibi her zaman muhtarlarımız ile yakın bir işbirliği içerisinde olmaya, vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü noktasında birlikte uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Katılımlarından dolayı muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ve Eflani İlçe Başkanı Muhammet Ersin Cebeci toplantıya katılımları için tüm katılımcılara teşekkür ettiler.

Cumhur Ünal toplantı sonrası dönüş yolunda karşılaştığı Eflanililere de hal hatır sormayı ihmal etmedi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir