Cumhur Ünal Eflanili Hemşehrileriyle Bir Araya Geliyor

Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, TBMM deki çalışmalarından arta kalan vaktinin tamamını seçim bölgesi olan Karabük’te il, ilçe, mahalle, köy demeden hemşehrileriyle birlikte geçiriyor.

Vekil Ünal, geçtiğimiz günlerde Abakolu Köyü, Kuloğlu mahallemizde Osman Kaya’ya misafir olmuştu. Ünal’a Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve Ak Parti İlçe Başkanı Ersin Cebeci’de eşlik etmişti.

Ünal bu güzel ortamı; “Eflani Abakolu Köyü Kuloğlu mahallemizde Kaya ailesinin hanesine misafir olduk.
Her zamanki gibi bizleri samimiyetle karşılayan, kıymetli hemşehrilerimizin güzel muhabbetine ve misafirperverliğine nail olduk. Hane sahibi Osman Kaya ve kıymetli ailesine teşekkür ediyorum.Sağ olsun, var olsunlar. ” ifadesiyle sosyal medya hesabında paylaştı.

Bugün ise Uluyayla’da Eflanili hemşehrileriyle buluşan Ünal bu buluşmayı da ” Eflani Akçakese köylülerimizle Uluyayla’da bir araya geldik.
Kıymetli köylülerimiz ile bir arada olmanın huzurunu ve güzelliğini yaşadık.Bizleri yanlız bırakmayan kıymetli köylülerimize ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor, ziyaretimizde bizlere eşlik eden köy muhtarlarımız Eflani Hacışaban köyü muhtarımıza, Akçakese köyü muhtarımıza, Ovaçalış köyü muhtarımıza ve Ovaşeyhler köyü muhtarımıza ayrıca teşekkür ediyorum .” diyerek paylaştı.

İlerleyen günlerde bu ziyaretlerin devam etmesi bekleniyor…

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir