Eflani Belediye Başkan Adayları İstanbul’da Bir Araya Geldi

2. EF-DER Eflani Futbol Turnuvası Sultangazi’de Başladı. Başkan Adatepe Eflani Köy Takımlarına Başarılar diledi, gösterilen ilgiye teşekkür etti. Takımlara turnuva katılım plaketi verildi.

İstanbul Eflanililer Derneği bu yıl 2.sini düzenleyecekleri futbol turnuvasının hazırlıklarına aylar öncesinden başlamıştı. Takımların belirlenmesi, lisanslama süreçleri gibi teknik, fikstürün oluşturulması gibi organizasyonel aşamalar geçilerek ilk düdüğün çalındığı güne gelindi.

İstanbul Sultangazi’de başlangıcı yapılan turnuvanın açılış merasimine çok sayıda kişi katıldı. Bunlar arasında en dikkat çekenler, yaklaşık 2 hafta sonra sandıkta karşı karşı gelecek Eflani Belediye Başkan Adaylarının yan yana gelmeleri oldu.

Turnuvanın açılış maçları için Eflani’den İstanbul’a giden Ak Parti Adayı ve Mevcut Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İyi Parti ve Millet İttifakı Adayı Halil İbrahim Bulut, Milliyetçi Hareket Partisi Adayı Hüsnü Akın ve Saadet Partisi Adayı Veli Gözlemeci ön sırada yerlerini aldılar. Ayrıca partilerin Eflani ilçe başkanları, il genel ve encümen adaylarının da bir kısmı organizasyona katıldı.

Birleştirici güç olduğunu gösteren İstanbul Ef-Der’e teşekkür eder, turnuvaya katılan tüm köy takımlarına başarılar dileriz.

Daha Fazla Fotoğraf İçin Tıklayınız; Albüm 1 Albüm 2

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir