Çekmeyen Cep Telefonları İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

İlçemizde uzun yıllardır cep telefonlarının şebeke sorunları yaşanıyor. Bizde yıllar önce Cep Telefonunun Çekmediği %1’lik Yerdir; “Eflâni” diyerek bu konuya dikkat çekmiştik.

Son zamanlarda özellikle Eflani köylerindeki şebeke sorunları için önemli adımlar atıldı. Mevcut tüm operatörlerin sinyalini paylaşan ortak direkler bazı köylerimize dikildi. (Bakınız) En son Karlı ve Esencik gibi köylerimizin civarına yeni ortak şebeke direkleri dikildi.

Tüm bu gelişmelere rağmen hâlâ Eflanimizde “kör nokta” olarak tabir edilebilecek hiç bir operatörün sinyal sağlayamadığı noktalar bulunuyor. Özellikle bayramlarda ve yaz aylarında nüfusu bir kaç kat artan Eflanimizde cep telefonlarının çekmediği köy merkezleri ciddi sıkıntı oluşturabiliyor.

Son olarak Yıldıray Yıldırım adlı hemşerimiz internet üzerinden bir imza kampanyası başlatarak şebeke sorununa dikkat çekti. Kampanyayı görmek ve imzalamak için tıklayınız

Turkcell Müşteri Hizmetlerinin “Çekim sorununu ne kadar zamandır yaşıyorusunuz” sorusuna Yıldıray Yıldırım’ın verdiği cevap çok manidar oldu. Yıldırım Eflani’de çekim sorunun Turkcell’in ülkemizde ilk sinyali verdiği tarih olan 28 Şubat 1994 ten beri yaşandığını dile getirdi. (Bakınız)

Bir kaç gün önce bir ziyaretçimiz tarafından sitemize yapılan bir yorumda da şebeke sorunundan bahsedilmişti (Bakınız)

Tüm bu sorunlara rağmen güzel şeylerde yaşanıyor. Karacapınar Muhtarı Halil İbrahim Çelenli köylerindeki çekim sorunu için bayram boyunca mobil arac olacağını bayramdan sonrada direk için çalışmaların olacağını paylaştı (Bakınız)

DAHA FAZLA EFLANİ İÇİN BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
www.eflanim.com – Eflani Bilgi Haber Portalı

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

One thought on “Çekmeyen Cep Telefonları İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

  1. Öncelikle desteğiniz için teşekkür ederim.
    Hemşerilerimin başlatılan kampanyaya destekleri ile çağın ötesinde reklam filmleri ile müşteri kazanan Gsm Operatör Firmaları bu vesile ile çağın berisinde bırakılan bölgemiz için çözüm önerilerini sunacaklardır diye ümit ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir