Eflani Atatürk İlkokulu Türkiye 49.su Oldu

Ülkemiz bir eğitim öğretim yılını daha geride bıraktı. Ülke genelinde yaklaşık 18 Milyon, Eflani’de ise 792 öğrenci karne sevinci yaşadı.

Eflani’de karne dağıtımı Atatürk İlkokulunda gerçekleşti.
Atatürk İlkokulunda düzenlenen karne törenine Sayın Kaymakamımız Sinan AŞCI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şükrü SEVER, Şube Müdürü Nur Ezgi YILMAZ, Okul Müdürü Bilal Yalçın katıldılar. Karne dağıtımının ardından tüm öğrencilere iyi bir tatil temennisinde bulunuldu.

Haberimizin başlığına gelirsek, Atatürk İlkokulumuz kurum web sitesi etkin kullanımı sıralamasında Türkiye’deki 53.743 okul/kurum web sitesi arasından 49. kurum oldu.

2018-2019 eğitim öğretim dönemi okul internet siteleri performans sıralaması, her gün elde edilen sıralamaların ortalaması alınarak bir süreç değerlendirmesi sonucunda oluşturuldu. Paylaşılan ilk 500 okul sıralaması içinde Karabük’ten 4 kurum yer aldı;

Kurum web sitelerini sıkça ziyaret ettiğimiz için geçen yıldan beri düzenli olarak web sitesi performansını attıran Atatürk İlkokulumuzun başarısını bizim için sürpriz olmadı. Geçen yıl listeye girememişlerdi ancak bu yıl muhteşem bir giriş yaptılar. Bununla birlikte kişisel olarak Eflani Halk Eğitimi Merkezi’nede web sitesi performansından dolayı teşekkür ederiz.

Öte yandan illere göre web site performans puan ortalamasında ise Karabük ilimiz 7. oldu.

Başta Atatürk İlkokulu idaresini ve tüm Karabük Milli Eğitim camiasını bu başarıdan dolayı tebrik ederiz.

Bu yazının tüm hakları Eflani Bilgi Haber Portalı’na aittir. Lütfen alıntılarda kaynak gösteriniz.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir