Tüm Türkiye İle Beraber Eflani’de Denetlendi

İçişleri Bakanlığının Türkiye genelinde “Sağlık İçin, Hepimiz İçin” sloganı ile başlattığı korona virüs denetimi İlçemizde de yapıldı.

İlçe kaymakamımız İbrahim Şenkon ve beraberinde Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, kolluk kuvvetleri, Eflani İlçe Entegre Hastanesi ve ASM sağlık Personelleri, Eflani belediyesi Zabıta birimi ve personelleri ilçe tarım müdürlüğü personellerinin katıldığı denetimler sabah saatlerinde başladı.
Kaymakam Şenkon, Başkan Ertuğrul ve beraberindekiler ilçe merkezindeki, halka ve işletmelere alınan tedbirler hakkında bilgiler verilerek tedbirlere uymayanlara uyarıda bulundular. Ayrıca maskesi olmayan vatandaşlara maske dağıtımı yapıldı.

Yapılan denetimler hakkında açıklamalarda bulunan kaymakamımız İbrahim Şenkon “İçişleri Bakanlığımızın Türkiye genelinde “Sağlık İçin, Hepimiz İçin” sloganı ile başlattığı korona virüs denetimi bugün 81 il, 922 ilçede başta valilerimiz, kaymakamlarımız, belediye başkanlarımız ve güvenlik güçlerimizle beraber korona virüs denetimleri yapıldı. Eflani ilçemizde de kaymakamlığımız başkalığında denetimler yaptık. Hemşehrilerime kurallara uyma konusunda gösterdikleri titizlikten dolayı teşekkür ediyorum. Virüsten korunmanın yolu maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaktan geçiyor. Bugün birçok esnafımızı denetlemede bulunduk. Gerçek anlamda insanlarımız alınan tedbirlere uyuyorlar. İlçenin sağlığını her şeyden çok önemsiyoruz. Bu nedenle de maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymayan vatandaşlarımızı uymaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eflani Kaymakamlığı ( https://www.facebook.com/eflani.kaymakamligi/posts/726722338119215 )

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir