Ufka Yolculuk’ta Atatürk İlkokulu Damgası

Ufka Yolculuk Platformu tarafından düzenlenen Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz konulu kültür ve bilgi yarışması sonuçlarına göre Eflani ilçesinde ilk üç dereye giren öğrencilerimize ödülleri Eflani Çok Programlı Anadolu Lisesi Çok Amaçlı Salonunda yapılan törenle verildi. Törene Eflani Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, Jandarma Karakol Komutanı Ahmet ÖNCEL, Emniyet Amiri İrfan İNAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVER, Şube Müdürü Sevim ERDAŞ, Okul Müdürleri ve öğrenci velileri katıldı. Okulumuzdan A Kategorisinde yarışmaya katılan öğrencilerimizden Hamdi Faruk SERT birinci, Yusuf ÇELİKOĞLU ikinci, Hanife Eylül ÖZOĞUL üçüncü oldular. Üç katagoride dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
Kaynak ve daha fazla fotoğraf için tıklayınız

Ufka Yolculuk Eflani

Ufka Yolculuk Eflani

_____________

Ufka Yolculuk Eflani
Okulumuz 4/C Sınıfı öğrencisi Hamdi Faruk SERT, Ufka Yolculuk tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz konulu kültür ve bilgi yarışmasında İlçe birincisi ve İl üçüncüsü oldu. İlçe ödülünü Eflani Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL´dan alan Hamdi Faruk, il ödülünü 12 Mayıs Cumartesi günü saat 17:30´da Karabük üniversitesi´nde düzenlenecek olan ödül töreninde alacak. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Kaynak: Atatürk İlkokulu
_________________

Ufka Yolculuk Eflani
Ufka Yolculuk tarafından altıncısı düzenlenen Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz konulu kültür ve bilgi yarışmasında üç kategoride birinci olan öğrencilerimizin ödüllerini temin etme konusunda destek olan Hakan GÜNDÜZ ve İbrahim ŞAHİN teşekkür plaketlerini Okul Müdürümüz Bilal YALÇIN´dan aldılar. Yaptıkları destekten ötürü kendilerine teşekkür eder, daha nice hayırlı işlere vesile olmalarını temenni ederiz.
Kaynak: Atatürk İlkokulu

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir