Eflani Cember Bezi EMITT Fuarında Tanıtıldı

eflani-emitt-fuari

22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan TÜYAP’ta 19. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, 81 İl, 71 ülke ve 4.500’ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla perdelerini açtı.

Fuarda yer alan şehir ve beldelerin valileri ve belediye başkanlarının yanı sıra ülkelerini temsilen bakanlar, dernek ve federasyon temsilcileri açılış törenine yoğun ilgi gösterdi.

ITE Group Bölge Direktörü Vincent Brain, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği TYD Başkanı Murat Ersoy, Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED Başkanı Osman Ayık, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Gürcistan Acara Özerk Bölgesi Hükümet Başkanı Archil Khabadze, Bulgaristan Turizm Bakanı Nikolina Angelkova, Maldivler Turizm Bakanlığı Vekili Hussain Lirar, Kuzey Kıbrıs Turizm Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, Libya Turizm Bakanı Almabrouk Mohamed, Tataristan Cumhuriyeti Turizm Devlet Komitesi Başkanı Sergey İvanov, Türk Konseyi Genel Sekreteri Ramil Hasanov, Filistin Turizm Bakanı Rula Maaya Albandak ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Çetin Gürcün’ın katılımıyla perdelerini açan 19. EMITT Fuarı’nda, Eflani Kaymakamlığı Cemberbezi Dokuma Atölyesi tarafından hazırlanan yöremize ait el dokumaları ve el işi ürünler yoğun ilgi gördü.

Kaynak: Eflani Kaymakamlığı

eflani emitt

eflani emitt

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir