Eflani’de Bu Bayram Dolu Dolu Yaşandı- 2021 Kurban Bayramı

İlçemizde Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Şehit Barış EFE Parkı’nda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleriyle yapılan bayramlaşmaya Kaymakamımız İbrahim ŞENKON, Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, Ak Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi YİĞİT, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Siyasi Parti Temsilcileri ,İlçe protokolünün yanı sıra vatandaşlar katıldı.

Yapılan bayramlaşma sonrası protokol sırasıyla İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Entegre Hastanesini ve Eflani Belediye Başkanlığını ziyaret ederek Bayram dolayısıyla mesaide olan personellerle bayramlaştılar. Akabinde Kaymakamımız İbrahim ŞENKON, beraberinde Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, İlçe Jandarma Komutan V. Teğmen Emirhan BEDİR, İlçe Emniyet Amiri Komiser Cemalettin BULUT, İlçe Müftüsü Saim GÜNGÖR, İlçe S.Y.D.V personeli ve İlçe Emniyet Personeli ile Kurban Bayramı münasebetiyle Şehit ve Gazi Ailelerini evlerinde ziyaret ettiler.

Ziyaretlerine Şehit Hasan YILMAZ’ın Müftüler Köyünde ikamet eden Annesi Cemile ve Babası Yaşar YILMAZ ile başlayarak sırasıyla Şehit Cafer ÇELİK’in Saraycık Köyünde ikamet eden Annesi Nezahat ve Babası Nail ÇELİK’i,15 Temmuz Şehidi Barış EFE’nin Çukurören köyünde ikamet eden Annesi Nazife EFE’yi, İlçe Merkezinde ikamet eden Şehit Zabit GELİK’in Kardeşi Ercan GELİK’i, Çemçi Köyünde İkamet eden Şehit Yunus CESUR’un Annesi Sevim CESUR’u ,Şehit Musa ÜSTÜN’ün Bağlıca Köyünde ikamet eden Annesi Mutiye ve Babası Recep ÜSTÜN’ü, ve İlçemizde İkamet eden Gazilerimizi hanelerinde ziyaret ederek Kurban Bayramını kutladılar.

İlçe dönüşü Bağlıca Köyü Çeltekler Mahallesinde Yapımı Tamamlanma aşamasında olan köy konağında incelemelerde bulunarak vatandaşlarla bir süre sohbet ettiler.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir