Şükrü Sever Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor

eflani-mem-ziyaret


İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sever İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyaret sırasında Halk Eğitim Müdürü Vekii Gökhan Karacaoğlan´dan Halk Eğitim çalışmaları hakkında bilgi alan Sever, kurumdan memnun olarak ayrıldı.

Şükrü Sever Halk Eğitim Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sever Eflani İMKB Çok Programlı Lisesini ziyaret etti. Okulun bölümlerini dolaşan ve okul müdürü Hüseyin Işıklar’dan bilgi alan Sever, öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldı.

Şükrü Sever Eflani ÇPL Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sever Merkez Atatürk İlkokulunu ziyaret etti. Okulun bölümlerini gezen ve sınıfları ziyaret eden Sever, okul müdürü Bilal Yalçın’dan bilgi aldı.

Şükrü Sever Eflani Atatürk i.o. Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sever Özel Eflani Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdunu Ziyaret etti. Ziyaret sırasında yurdun bölümlerini gezen ve yetkililerden bilgi alan Sever, yetkililerle bir de hatıra fotoğrafı çektirdi.

Şükrü Sever Eflani Öğrenci Yurdu Ziyareti

________________
İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVER ve beraberinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Selim ŞAHİN İlçe Halk Kütüphanesine ziyarette bulundular. Ziyaret sırasında İlçe Halk Kütüphanesi sorumlususu Hatice ERKARTAL tarafından kütüphane çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Şükrü Sever Eflani Halk Kütüphanesi Ziyareti

Haber Tarihi 08.10.2014
________
İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVER ve beraberinde Halk eğitim Merkezi Müdürü Ahmet ŞAFAK ile müdür yardımcısı Gökhan KARACAOĞLAN, Eflani Yöresel El Sanatları ve Cemberbezi Dokuma Atölyesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında kurs hocası Nigar KARAKULLUKÇU´dan Eflani Bezi hakkında bilgi alan SEVER kurs gören kursiyerlerle de bir süre sohbet etti.
Şükrü Sever Eflani Halk Eğitim Ziyareti

Şükrü Sever Eflani Halk Eğitim Ziyareti

Haber Tarihi 11.10.2014
______________

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVER ilçede göreve yeni başlayan öğretmenlerle birlikte İlçe Kaymakamı Sayın Tolga ÖZDEMİR´i makamında ziyaret etti. Kaymakam Sayın ÖZDEMİR öğretmenlerle bir süre sohbet etti ve kendilerine Yöresel Eflani Bezi hediye etti.

Şükrü Sever Eflani Halk Eğitim Ziyareti
Haber Tarihi 11.10.2014
_________________

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVER İlçemizde tekstil alanında faaliyet gösteren Urşan Tekstil´i ziyaret etti. Ziyaret sırasında tekstil sorumlusu Nihat TAŞ´dan bilgi alan SEVER ilçede böyle bir iş alanının var oluşunun Eflani´de yaşayan kadınlar açısından önemli olduğunu belirtti.
Şükrü Sever Urşan Tekstil Ziyareti
Haber Tarihi 14.10.2014
____
Kaynak: Eflani İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir