Eflani’nin Gururu Eflani Lisesi Finalde

eflani-lisesi-imkb-finalde

10. Geleneksel Liseler Arası Bilgi Yarışmasında Yarı Final heyecanı başladı. Bugün yapılan ilk yarı finalde Eflani İMKB Çok Programlı Lisesi ile Safranbolu Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen yarışma sonunda Eflani İMKB Çok Programlı Lisesi 130 Puan alarak finale yükselen ilk okul oldu. ile Safranbolu Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi ise 100 puan alarak yarışmaya yarı finalde veda etti.

Kaynak ve Foto: BRTV

Eflanimizin Gururu Eflani Lisesini Tebrik Eder. Finalde Başarılar Dileriz. Bu İlçe Sizinle Beraber 😉

10. Geleneksel Liseler Arası Bilgi Yarışmasında Meslek grubu finalistleri Karabük Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Eflani İMKB Çok Programlı Lisesi ve Safranbolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi oldu. Büyük Final ise 21 Mayıs’ta Karabük Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

Yarışmada yarı finale kalan tüm yarışmacılar 2 günlük bir İstanbul gezisi ile ödüllendirilecek. Ayrıca yarışmanın şampiyonları ise Abana Tatilya Resort Otel’de 1 hafta tatil kazanacak ve Karabük Valiliği Para ödüllerini kazanacak. Yarışmanın sponsorlarının sürpriz hediyeleri ise yarışma boyunca hem yarışmacılara hem de seyircilere verilecek. 10.Geleneksel Liseler Arası Bilgi Yarışması Karabük Valiliği, Karabük ve Safranbolu Belediyeleri, Karabük ve Safranbolu Milli Eğitim Müdürlükleri ve BRTV işbirliği ile hazırlanıyor. Yarışmanın ana sponsoru ise Kardemir…

Haber Son Güncelleme: 8 Mayıs 18:30

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir