Yeni Kaymakamın İlk Ziyareti Şehit Yakınlarına Oldu

Eflani’nin Yeni Kaymakamı Büşra Güneş, İlk Ziyaretini Gerçekleştirdi. Kaymakam Güneş, Şehit ve Gazi Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti.

Eflani Kaymakamı Büşra GÜNEŞ beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Muhammet KURT, İlçe Emniyet Amiri Cemalettin BULUT, İlçe S.Y.D.V Müdürü Hüseyin YILMAZ ve İlçe Müftüsü Saim GÜNGÖR ile birlikte İlçe merkezinde ikamet eden Şehit ve Gazi Ailelerimizi hanelerinde ziyaret ettiler.

İlk olarak 21.12.1992 tarihinde Diyarbakır/ Silvan İlçesinde Şehit olan J.Er Zabit GELİK’in Ailesini ziyaret eden Kaymakam GÜNEŞ akabinde Kıbrıs Gazimiz Adil HAYMANA ve ailesini hanelerinde ziyaret etti. Ailelerle bir süre sohbet eden kaymakam GÜNEŞ , herhangi bir ihtiyaçlarının talep ve önerilerinin bulunup bulunmadığı konusunda bilgi aldı.

Şehit aileleri ve Gazilerimizi hanelerinde ziyaret etmeye devam edeceğini ifade eden Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ ”Şehit ailelerimiz bizlere vatan uğruna canlarını feda eden kahramanlarımızdan birer emanettir, devlet olarak her zaman Şehit ailelerinin ve gazilerimizin yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir