Ertuğrul, Mama Kampanyasına Destek İstedi

İbrahim Ertuğrul, Sosyal Medaya Hesabından Yaptığı Bir Paylaşımla Sokak Hayvanları İçin Başlattıkları Mama Kampanyasına Destek İstedi.

Ertuğrul; “Cumamız Mübarek Sevabı Ortak Olsun… Peygamber Efendimiz bu günün değeriyle ilgili olarak şöyle buyurmuştur: “Üzerine güneş doğan günlerin en hayırlısı, cuma günüdür. Adem o gün yaratıldı, o gün cennete kondu, yine o gün cennetten çıkarıldı. Kıyamet de ancak cuma günü kopacaktır”

Bu gün 04.03.2022 Cuma. Eflani’ye kış geri döndü. Önümüzde ki on gün soğuk ve kar yağışlı görünüyor. Varsın olsun yağmur, kar rahmet, rahmet berekettir. Başımız gözümüz üstüne. Üzerimize düşen vazifeleri en iyi şekilde yapma gayretimiz devam ediyor. Sokakta ve barınakta ki dostlarımıza sıcak mamalarını veriyor her türlü bakımlarını aksatmadan yapıyoruz. Kısırlaştırma işlemleri devam ediyor. Biz bunun sevabına talip olduk, hiç sıkıntımız şikayetimiz yok. Sevabına ortak olmak isteyen dostlarımız olur ise onların katkılarını seve seve kabul ederiz. Mama kampanyamız hakkında bilgiler aşağıda ki afişte mevcut. Bu gün Cuma, Cumanız mübarek, sevabımız ortak olsun. Saygılar selamlar. Allaha emanet olunuz efendim.” dedi. Eflani Belediye Başkanlığı – Eflani Ziraat Bankası Şubesi; TR71 0001 0005 0813 2112 2950 09

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir