Feshane Karabük Günlerine Rekor Katılım

feshane-karabuk-gunleri-istanbul


İstanbul Feshane’de bu sene ilk defa düzenlenen Karabük Tanıtım Günlerinde katılımcı rekoru kırıldı.

Yarım milyondan fazla insanın ziyaret ettiği Feshane Tanıtım Günlerinde stantlara ilgi çok fazlaydı. Siyaset, spor ve sanat dünyasından bir çok ünlünün ziyaret ettiği Feshane Karabük Tanıtım Günlerinde sahneye çıkan sanatçılar misafirlere unutulmaz dakikalar yaşattı. Tanıtım günleri boyunca Safranbolu sokağında Bakırcı, Cam Üfleme, Yemenici ve Kalaycı ustalarının sergilediği canlı performanslar büyük beğeni topladı. Tanıtım günlerinin ikinci gününde sahneye çıkan Emel Taşcıoğlu misafirlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Tanıtım günlerinin üçüncü gününde sevenleri ile bir araya gelen İbrahim Saraçoğlu “Sağlıklı Yaşam” hakkında faydalı bilgiler verdi. “Dünden Bugüne Türk Sineması” konulu söyleşi programı için Feshane’ye gelen ünlü yönetmen Türker İnanoğlu ve sinema oyuncusu Zeki Alasya katılımcıların yoğun ilgisi nedeniyle zor anlar yaşadı. Akşam saatlerinde sahneye çıkan Bülent Serttaş söylediği şarkılar ile unutulmaz dakikalar yaşattı. Karabük ile ilgili yazdığı ve bestelediği Karabük şarkısı ile Karabüklülerin gönlünü feth eden Bülent Serttaş’a çiçeğini takdim etmek üzere sahneye gelen Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Bülent Serttaş’ı “fahri hemşehri değil bir Karabük sevdalısı gerçek Karabüklü” ilan etti. Safranbolu mimarisinde hazırlanan küçük boyutlardaki Vali Konağı hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen misafirlerin ilgi odağı oldu.

Dört gün boyunca İstanbulluların ve İstanbul’da yaşayan Karabüklü hemşerilerimizin yoğun ilgisiyle karşılanan Feshane Karabük Tanıtım Günleri bu sene ilk olmasına rağmen katılımcılardan tam not aldı. Stantların ve organizasyonun kusursuz olduğunu ifade eden katılımcılar bu etkinliğin önümüzdeki yıllardan itibaren geleneksel hale getirilmesi gerektiğini ifade ettiler.

Kaynak: Karabük Valiliği

karabük günleri istanbul feshane

karabük günleri istanbul feshane

karabük günleri istanbul feshane

karabük günleri istanbul feshane

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.