İki Aile Konteyner Evlere Yerleşti

Kaymakam Büşra GÜNEŞ, her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği aile ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Kaymakamımız Sayın Büşra Güneş beraberinde İlçe S.Y.D.V Müdürü ve İlçe Jandarma Komutanı ile birlikte hane ziyaretleri kapsamında Karacapınar köyü, Demirli Köyü ve Aday Köyünde ikamet eden vatandaşlarımızı hanelerinde ziyaret ederek talep ve sorunlarını dinledi.

Kaymakam Güneş’in daha önceki ziyaretlerinde, hanelerinde misafir olduğu iki vatandaşın evinin kullanıma elverişli olmadığı ve yıkılma tehlikesinin olduğunu tespiti üzerine Kaymakamlığımıza bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan incelemeler sonucunda Ailelerimize konteynır ev kurulumu yapılarak, vatandaşlarımızın daha güvenli bir yerde kalması sağlandı.

Ziyaretler esnasında aileler ile sohbet edip yakından ilgilenerek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Kaymakamımız Büşra Güneş; “Hane ziyaretlerimizi mümkün olduğunca aksatmadan devam ettiriyoruz. Bu vesile ile vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz, varsa sıkıntıları, ilk elden Devletimizin imkânlarıyla çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz ve en önemlisi de Devletin, her zaman yanlarında olduğunu gösteriyoruz. Ailelerimize misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Her iki ailemize de yeni evlerinde sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyorum” diyerek hanelerden ayrıldı.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir