Vali Gürel’den Eflani’de Şehit Ailesi ve dezavantajlı aile ziyareti

Vali Fuat Gürel, Eflani ilçemizde Şehit ailesi ve  devletimizin desteğine ihtiyacı olan bir aileyi evlerinde ziyaret etti.

İlk olarak Devletimizin desteğine ihtiyaç duyan bir aileyi ziyaret eden Vali Gürel aile ile bir süre sohbet ederek istek ve sorunlarını dinledi. Amaçlarının Devletin vatandaşın yanında olduğunu hissettirmek olduğunu ifade eden Vali Gürel, Eflani Kaymakam Vekili Burak Öz’e Vakıf Müdürlüğü vasıtasıyla ailenin ihtiyaçlarının karşılanması talimatını verdi.

1997 yılında Şırnak ili Cizre ilçesinde vatani görevini yaparken Şehit olan Alişen Korkut’un abisi Yılmaz Korkut’u ziyaret eden Vali Gürel, şehidin yeğenine çeşitli hediyeler vererek aile ile bir süre sohbet etti.

Şehit Alişen Korkut ve tüm şehitlerimiz için okunan Kur-an’ı Kerim Tilaveti ve duanın ardından Vali Fuat Gürel, Eflani ilçemizdeki programlarını tamamlayarak ilçeden ayrıldı.

Ziyaretlerde Vali Fuat Gürel’e, Eflani Kaymakam Vekili Burak Öz, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen ile İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı eşlik etti.
Kaynak: Karabük Valiliği

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir