İstanbul EF-DER Gümbür Gümbür Geliyor

2004’ten yılından bu yana İstanbul merkezli olarak faaliyetlerine devam eden İstanbul Eflanililer Derneği 2 Nisan 2017 tarihinde gerçekleşen kongre sonrası oluşturulan yeni yönetim kadrosuyla faaliyetlerine başladı.
Oluşturulan genç ve dinamik yönetim kadrosu 2 Nisandan bugüne kadar yaptıklarıyla göz doldurdu.
Başkanlığa seçilen İbrahim Bostancı’nın yönetim kurulu ise şu isimlerden oluşuyor; Zafer Sezer, Mustafa Yılmaz, Ünal Üstündağ, Recep Öztürk, İsmail Alper, Muharrem Yetgin, Abdullah Adatepe, Murat Aydemir, Ahmet Başkaya, Mehmet Çevik, Nuri Çevik, Ramazan Tekin, Mustafa Duman ve İsmet Çakır… Denetleme kurulunda ise Ahmet Tunç, Neşet Acar ve Naci Demirtaş yer aldı. ,

Yeni yönetim kurulunun ilk açıklaması ise şöyle oldu;
DERNEKÇİLİK Demokrasiler’de SİYASİ Partilerden sonra en Önemli Sivil Toplum Örgütlerinden birisidir.
Bu amaçlarla yıllar önce çok temiz duygularla kurulan ve bu günlere kadar gelen derneğimizin başta Değerli Başkanları olmak üzere bütün Yönetim Kurulu üyelerine yaptıkları çalışmalar nedeniyle teşekkür ediyoruz.
Bu bir Bayrak yarışıdır yapılan Kongremizde seçilen genç başkanımız ;
Sayın İbrahim BOSTANCI ve Biz Yönetim Kurulu Üyeleri olarak bu Bayrağı daha yukarılara çıkarmak için göreve gelmiş bulunmaktayız.
Şundan hiç kimsenin şüphesi olmasın Sayın Başkanımız ve Yönetim Kurulu olarak Metropol Şehir İstanbul’da 200.000 bini aşan Eflanili Hemşerilerimizin ister Varoşlarda ister Sitelerde her nerede olurlarsa olsunlar onların sesi olmaya çalışacağız.
Fakat unutulmamalıdır ki Dernekler bir Yardımlaşma ve Dayanışma Örgütleridir Dernek çalışmalarına ne kadar katılım fazla olursa o kadar güçlü oluruz ne kadar çok hemşerimize ulaşabilirsek o kadar mutlu oluruz.
BİR olursak İRİ oluruz AYRI olursak Büyük şehirin sokaklarında yok oluruz bunu hiçbir zaman unutmayalım biz Dernek Yönetimi olarak Üzüntülü ve Sevinçli anlarınızda yanınızda olmaya talibiz herkesi derneğimize destek olmaya ÇAĞIRIYORUZ.
EFLANİLİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU.

Ef-Der Yönetiminin ilk önemli etkinliği İstanbul’daki diğer Eflani ve Köy Dernek başkanlarıyla bir araya gelmek oldu. Bir çok dernek başkanının katıldığı bu toplantı da Eflanililerin birlik ve beraberliği konuşuldu. Bu birlik ve beraberliği en üst düzeye çıkarmak için yapılması gerekenler istişare edildi.

Bu toplantıdan sadece 20 gün kadar sonra bu kez de İstanbul Anadolu yakasında ki Eflanilerle Maltepe Dream Hıll Otel’de bir araya gelen dernek yöneticileri birlik ve beraberliğe ne kadar önem verdiklerini göstermiş oldular.

Şimdi ise 4 Haziran 2017 tarihinde İstanbul Gazi Osman Paşa’da gerçekleştirecekleri İftar programıyla karşımızdalar. Sizleri bu iftar programında görmek en büyük dilekleri.

Eflani için birlik için beraberlik için bu organizasyonlara katılalım, birlik beraberliğe gönül veren bu derneklerimize bizde omuz verelim, destek olalım…

Derneğin Facebook Sayfası İçin Tıklayınız

Ef-Der İftar

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir