İstanbul Ef-Der’den Muhteşem Final!

Son dönemdeki genç ve dinamik yönetim kadrosuyla başarılı ve büyük organizasyonlara imza artan İstanbul Eflanililer Derneği Yönetimi gene büyük ve başarılı bir organizasyon gerçekleştirdi.
İstanbul Ef-Der gençlik kolları öncülüğünde komite başkanı Abdullah Adatepe idaresinde yaklaşık 4 ay kadar önce İstanbul’da başlayan İstanbul Eflanililer Derneği 1. Futbol turnuvasının 3.lük ve final karşılaşması bayramın 3. günü Eflani’de yapıldı.
Eflani Belediyesi ve birçok sponsorun destek verdiği organizasyonun; finalinde Yalçın ve Şahika Erdem çifti ile Yunus Bülbül konser verdi. Organizasyonun tüm aşamalarında Eflanililerin ilgisi büyüktü.
Turnuvanın 1.si Çengeller, 2.si Demirli, 3.sü Çalışlar Mahallesi ve 4.sü Osmanlar Köyü oldu.

Eflani Bilgi Haber Portalı olarak, başta İstanbul Ef-Der Başkanı İbrahim Bostancı ve dinamik yönetim kadrosuna, Turnuva komite başkanı Abdullah Adatepe’ye, taşın altına elini sokmaktan çekinmeyen Ef-Der Gençlik kolları başkanı Emrah Korkut ve gençlik kollarına, turnuvaya katılan tüm köylere, en önemlisi bu organizasyona katılan tüm Eflanililer ve misafirlerimize teşekkür ederiz. Adını sayamadığımız, adını duyurmayan isimsiz kahramanlara da ayrıca teşekkürler…

Facebook’tan Fotoğraflar;
İst Ef-Der
Şaban Tokgöz
Osman Çetinkaya

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir