Kaymakam Öz, Kurum ve Köy Ziyaretlerinde Bulunuyor

Geçtiğimiz Ekim Ayı Sonunda Göreve Başlayan Eflani Kaymakam Vekili Burak Öz, Kurum ve Köy Ziyaretleri Gerçekleştiriyor.

İlçemiz Osmanlar ve Gelicek Köylerine gerçekleştirilen ziyaretleri size aktarmıştık (Bakınız) Şimdi sırası ile Kaymakam Öz’ün diğer ziyaretlerini size sunuyoruz;

Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı Ziyaret Etti.
Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ, İlçe Jandarma Komutanı Sayın J.Asb.Kd.Bçvş.Adnan OKUDAN ve İlçe Emniyet Amiri Sayın İrfan İNAN’ı makamlarında ziyaret etti.
Kaynak

_______________

Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ’ün Şehit Ailesi Ziyareti
İlçemiz nüfusuna kayıtlı Şehitlerimizden Zabit GELİK’ in kardeşi Ercan GELİK’in hanesi,Kaymakamımız Burak ÖZ beraberinde İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş.Adnan OKUDAN, İlçe Emniyet Amiri İrfan İNAN,emniyet ve jandarma personelleri ile ziyaret idildi.
Kaynak

______________

Kaymakamımız Sayın ÖZ beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Şükrü SEVER ve kurum amirleri ile İlçe Öğretmenevini Ziyaret ederek ; kurum çalışmaları hakkında öğretmenevi müdürü Sayın Osman ULAŞ’tan bilgi aldı.

______________

Kaymakamımız Sayın ÖZ beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Şükrü SEVER ile Şehit Ali Şen KORKUT Ortaokulu’ nu ziyaret ederek öğrencilerin etkinliklerine katıldı.

______________
Çavuşlu Köyü Ziyareti

Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ beraberinde İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Sayın İlhan KORKUT ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Sayın Mustafa ARI ile birlikte Çavuşlu Köyü’nü ziyaret ederek köydeki çalışmalar hakkında köy muhtarı ve köy halkından bilgi aldı.

______________
Başiğdir Köyü Ziyareti

Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ ,Başiğdir Köyünü ziyaret ederek faaliyette olan su deposunun işleyişi ve köyün sorunları hakkında köy muhtarı ile Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Sayın İlhan KORKUT’ tan bilgi aldı.

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Ziyareti

İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından sürdürülen ve İlçemizdeki yaşlı vatandaşların hanelerinin temizlik ile bakımının yapılmasını amaçlayan ‘Evde Yaşlı Bakımı Projesi’ nin uygulama süresinin sona ermesi nedeniyle proje ekibinde çalışan personellere veda yemeği organize edildi.

Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ düzenlenen veda yemeğine katılarak, projede çalışan personellere teşekkür etti.

Veda yemeğinin ardından personellere hediyelerini takdim eden Sayın ÖZ, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sayın Hüseyin YILMAZ’ dan kurum çalışmaları hakkında brifing aldı.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir