Kaymakam Öz’e Ziyaretler Sürüyor

Kısa süre önce göreve başlayan Eflani Kaymakam Vekili Sayın Burak Öz’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Bizlerde bu ziyaretleri sizler için derledik. İşte o ziyaretler;

İl Jandarma Komutanı Sayın J.K.Albay Ali Sefa YILMAZ Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ’ e makamında hoş geldiniz ziyaretinde bulundu.

_______________

Ovacık Kaymakamı Sayın Musa AYYILDIZ Kaymakamlığımızı Ziyaret Etti

İçişleri Bakanlığı’ nın 25.10.2019 tarihli atama kararı neticesinde Ovacık Kaymakamlığına atanan Sayın Musa AYYILDIZ, Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ’ e makamında hoş geldiniz ziyaretinde bulundu.

__________________

Karabük Valimiz Sayın Fuat GÜREL, Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ’ e makamında hoş geldin ziyaretinde bulunarak Belediye Düğün Salonunda muhtarlarla bir araya geldi.

İlçemizin sorun ve sıkıntılarının ele alındığı toplantının ardından yapımı devam eden hayvan barınağı, TOKİ inşaat ve ortaokul inşaatı gezilerek Vali Sayın GÜREL’ e İlçemizdeki çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Valimiz Sayın Fuat GÜREL, İlçe merkezinde ikamet eden bir haneyi ve bir Şehit ailesini ziyaret ettikten sonra İlçemizden ayrıldı.

_________________

Karabük Milletvekili Sayın Niyazi GÜNEŞ beraberinde Belediye Başkanı Sayın İbrahim ERTUĞRUL,AKP İl Başkan Yardımcısı Sayın Ali YAŞAR,AKP İlçe Başkanı Sayın Ersin CEBECİ,İl Genel Meclisi Üyesi Sayın Ahmet KOÇ,İlçe Ziraat Odası Başkanı Sayın Mehmet KARADENİZ ile birlikte Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ’ e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

_______________________

Kastamonu Tapu Kadastro Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Erol ER Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ’ ü makamında ziyaret etti.

________________

Safranbolu Adliyesi’nde görev yapan Cumhuriyet Savcılarımız Sayın Nida TANDOĞAN, Sayın Sefa ALKIŞ, Sayın İrem DURMUŞOĞLU ve Sayın Emre ARIK,Kaymakamımız Sayın Burak ÖZ’e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir