Mehmet Çelebi; “Ekibimiz Sağlam, Ferhat Gibi Dağları Delebiliriz”

Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Çelebi, İlçemizdeki 12. Sınıf Öğrencileri ve İlçemizde Görev Yapan Öğretmenlerle Video Konferans Sistemiyle Bir Araya Geldi.

Covid19 tedbirleri kapsamında uzaktan eğitimler devam ederken Eflani İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelebi, Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencileriyle video konferans sistemiyle bir araya geldi. Samimi bir ortamda gerçekleşen online toplantıda Çelebi, öğrencilerle eğitim öğretim süreci ve geleceğe dair planları üzerine sohbet etti. Öğrencilerin eğitim öğretim üzerine görüşlerini de dinleyen Çelebi, öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulundu.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Çelebi, diğer toplantıda ise ilçemizdeki okullarda görevli idareci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Toplantıda pandemi sürecindeki eğitim-öğretim faaliyetleri değerlendirildi. Önümüzdeki dönemde ilçemizde eğitim öğretim adına yapılacak çalışmalardan bahsedildi.

Mehmet Çelebi toplantı sonrası yaptığı açıklamada; “Ekibimiz sağlam. Yaptıkları ve yapacakları çalışmalar için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hep beraber eğitim adına Ferhat gibi dağları delip aşacağımıza inanıyorum. İyi ki varlar.” dedi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir