Merkez Mahalle Muhtarı Recep Öztürk Defnedildi

Dün geçirdiği kalp krizi sonrası vefat eden Eflani Merkez (Candaroğulları) Mahallesi Muhtarı Recep Öztürk, bugün kılınan cenaze namazı sonrası aile mezarlığında defnedildi.

Yaklaşık 2 hafta önce Koranavirüsü yenen muhtarın ani vefat haberi Eflanilileri şaşırttı ve çok üzdü. İlçede uzun yıllardır muhtarlık ve otobüs/minibüs yazıhanesi işletmeciliği yapan Öztürk, çoğu kişi tarafından tanınıyor ve seviliyordu. Vefat haberi sonrası sosyal medya çok sayıda taziye mesajı yayınlandı.

Bugünkü cenaze sonrası Eflani Kaymakamlığı ve Belediye Başkanı Ertuğrul’da sosyal medya hesaplarından üzüntülerini dile getiren gönderiler yayınladılar. Eflani Kaymakamlığı’nın sosyal medya hesabından “Eflani Kaymakamlığı Olarak, S.Y.D.Vakfı Mütevelli heyet üyesi olan Herkes tarafından tanınan ve Sevilen Candaroğulları Mahallesi Muhtarımız Recep ÖZTÜRK’e Allahtan rahmet geride kalan ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.” mesajı paylaşılırken,
Başkan Ertuğrul’da “GÜLE GÜLE MUHTARIM… 20 yıldır Candaroğulları Mahallemizin muhtarı, esnaf, yazıhaneci cemiyet adamı Recep ÖZTÜRK’ü ebediyete uğurladık. Allah rahmet eylesin başımız sağ olsun.” diyerek üzüntüsünü paylaştı.

Bizde Merhum Recep Öztürk Muhtarımıza Allah’tan(c.c.) Rahmet, Ailesine ve Eflanimize Başsağlığı Diliyoruz.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir