Milletvekilleri Eflanili Muhtarları TBMM’de Ağırladı

Ak Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Eflanili Muhtarları Meclis’te Ağırladı.

Karabük Milletvekillerinin Muhtarları Meclis’e davetleri kasım ayı başında Karabük Merkez muhtarlarıyla başlamıştı. Sırasıyla Safranbolu Muhtarları, Eskipazar Muhtarları, Yenice Muhtarlarını ağırlayan vekiller Eflanili Muhtarlarla da Meclis Çatısı altında bir araya geldi.

Davet üzerine Eflani’den bir otobüs dolusu muhtar Ankara’ya geldi. Muhtarlar köylerinin sorunlarını ve taleplerini tek tek vekillere anlattılar.

Görüşmeler sonrasında Karabük Milletvekili Cumhur Ünal; “Eflani İlçemizden gelen mahalle ve köy muhtarlarımız, TBMM’de misafirimiz oldular. Muhtarlarımız ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda talep ve sorunlarını not alarak çözümü noktasında görüşmeler ve istişareler gerçekleştirdik. Kıymetli muhtarlarımıza davetimize katılımlarından teşekkür ediyorum.” dedi.

Muhtarlar, Vekillerle ve gezme imkanı buldukları TBMM Genel Kurulu, kulisleri, Meclis bahçesi gibi yerlerde bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Eflanili Muhtarların ardından Ovacık Muhtarlarını da ağırlayan vekiller, Karabük merkez ve tüm ilçelerin muhtarlarıyla bir araya gelmiş oldular.

Muhtarların ardından Karabük Merkez ve tüm ilçelerin Belediye Meclis Üyelerini de TBMM’de misafir eden vekiller, kasım ayı içerisinde yerel yönetimde yer alan aktörlerin büyük çoğunluğuyla görüşmüş oldular.

Nazik davetleri ve harcadıkları mesai için Vekillerimize teşekkür ediyor, bu görüşmelerin ilçemiz ve ilimiz için hayırlı olmasını diliyoruz.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir