İl Müdürü Akbaş İlçemizdeki Öğretmenlerle Çevrimiçi Toplantı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında, Eflani Yönetici ve Öğretmenleri ile Çevrimiçi toplantı gerçekleştirildi.

Moderatörlüğünü İl Millî Eğitim Müdürlüğü Orta Öğretim Şube Müdürü Şevket Küçükzoroğlu’nun yaptığı toplantıda gündeme dair konular üzerinde değerlendirmelerde bulunulurken, uzaktan eğitim süreci, motivasyonu arttırıcı faktörler ve öğrencilerin bireysel farklılıkları gibi birçok konu ele alındı.

Toplantıda genel bir değerlendirmede bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, “Değerli öğretmen arkadaşlarım, başarının temelinde öğrencilerin yüreklerine dokunabilen, onları kendi çocuklarını eğitir gibi eğiten ve mesleğini inançla yapan öğretmenler vardır. İl olarak eğitim kalitesiyle temayüz etmiş bir yapımız var. Bizim önceliğimiz geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlığı ve çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerimizin sağlığıdır. Uzaktan eğitim sürecinde de öğretmenlerimiz sınıfta olduğu gibi bir ortam ve motivasyon sağladılar. Bu özveriyle olur. Bunu da başardığımızı görüyorum. Okullarımız hazır. Bakanlığımızın 15 Şubat’ta yüz yüze eğitime başlanması ile ilgili ilke kararı var. İnşaallah ikinci döneme sorunsuz girmeyi planlıyoruz” dedi

İl Millî Eğitim Müdürünün konuşmasının ardından ilçemizde görevli öğretmenler söz alarak fikir ve görüşlerini paylaştılar, dilek ve temennilerini aktardılar.  

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, toplantıya katılım sağlayan yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür edip, çalışmalarında başarı dilekleriyle toplantıya son verildi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.