Ramazan Bayramı Programı Yapıldı – 2022

Mübarek Ramazan Bayramı dolayısıyla halkla ve kamu personeliyle bayramlaşma Bayramın 1.günü saat: 10.00 ‘da Belediye düğün salonunda gerçekleştirildi. Yoğun bir katılım ile icra edilen programda; Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul tarafından İlçemiz için gerçekleştirilen ve hedeflenen projeler sunu halinde anlatıldı. Akabinde Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ve Eflani Kaymakamı Büşra Güneş yaptıkları konuşmalardan sonra vatandaşlarımızla bayramlaşıp iyi dileklerini ilettiler. Son olarak İlçe Müftümüz Saim Güngör’ün yaptığı dua ile bayramlaşmamız dışarıdaki uğurlama ile son buldu.

Bayramlaşma Programına Kaymakam Büşra Güneş, Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Genel Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Köy ve Mahalle Muhtarlarımız ile daire amirleri ve vatandaşlarımız katıldı.

Eflani Kaymakamı Sayın Büşra Güneş’in “Ramazan Bayramı”Mesajı

Millet olarak karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü içerisinde, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının geliştirilmesine, her türlü kırgınlıkların ve dargınlıkların sona erdirilmesine vesile olan yeni bir bayrama daha ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız.

Başta Şehit ve Gazi Ailelerimizin olmak üzere, Eflanili hemşerilerimin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının her kademesinde görev yapan mesai arkadaşlarımın, Aziz Milletimizin ve Tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı, huzurlu nice bayramlar dilerim.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir