İbrahim Ertuğrul; Seçim Kampanyamız Başlamıştır!

Son üç dönemdir Eflani Belediye Başkanlığı Görevini Üstlenen, 2019 Yerel Seçimlerinde de Ak Parti Eflani Belediye Başkanı Adayı Olan İbrahim Ertuğrul, Çevreye Duyarlı bir seçim kampanyası yürüteceğini sosyal medya hesabından yayınladığı video ile açıkladı.

Videoda Eflani’deki doğal yaşamdan görüntüler ve sesler paylaşılırken hiç bir konuşma geçmedi. Videonun sonunda “Her Şehir, Kendi Sesiyle Güzel” mesajı paylaşıldı.

İşte o video;

 

İbrahim Ertuğrul Seçim Çalışmaları Çerçevesinde 11 Şubat Pazartesi Günü, Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Ak Parti İl, İlçe Teşkilat Başkanları, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleriyle birlikte çarşı pazarı dolaştı.

Pazarcı esnafı ve halkla görüşen Ertuğrul, talepleri dinledi ve destek istedi.

Eflani İbrahim Ertuğrul

EFLANİ İBRAHİM ERTUĞRUL

Emine Erdoğan, himayesinde gerçekleştirilen ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Sıfır Atık Projesi” kapsamında Eflani Belediyesi de hareket geçti.

İbrahim Ertuğrul sosyal medya hesabından Belediyenin Sıfır Atık Kampanyasını şu sözlerle takipçilerine duyurdu;

“SIFIR ATIK KAMPANYAMIZI BAŞLATTIK”

Bugün “Sıfır Atık” tanıtım kampanyamızı Hükümet Konağında yaptığımız ziyaretlerle başlattık. Tanıtım broşürlerimizi ve çevre dostu bez torbalarımızı dağıttık kampanyamıza destek istedik. Samimi desteklerinden dolayı başta Eflani kaymakamı sayın Sinan AŞÇI, İlçe Jandarma Bölük Komutanı, İlçe Emniyet amiri, daire amirleri ile memur ve esnaf kardeşlerime teşekkür ediyorum.

 

Eflani İbrahim Ertuğrul

EFLANİ İBRAHİM ERTUĞRUL

EFLANİ İBRAHİM ERTUĞRUL

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir