SP Eflani Belediye Başkan Adayı Murat Özcan Projelerini Açıkladı

eflani-saadet-2014-beledye-baskan-adayi-murat-ozcan

Saadet Partisi Eflani Belediye Başkan adayı Murat Özcan yaptığı Açıklamada Eflani halkını saadetli günler bekliyor dedi Ve Eflani Projelerini Açıkladı ;

Gençliğimize maddi manevi konularda sahip çıkacağız onlara sportif faaliyetlerde bulunabilecekleri sinema seyredebilecekleri, kültürel etkinlikte bulunabilecekleri, çeşitli konferansların tertip edilebileceği bir kültür merkezi yaparak Eflani gençliğinin hizmetine sunacağız.

İş -kur projesi kapsamında iş-kur ile ortak projeler yapılarak işsizliğe çare bulacağız bu projeler sadece insanları oyalamak için değil onlara bir şeyler ürettirmek için planlamalar yaparak onlara da bir şeyler üretmiş olmanın zevkini yaşatacağız.

Ayrıca Gençlerimizin ve Eflani halkının Eflani dışında yapılan şeyleri görmeleri için geziler tertiplenecek insanımızın ufku açılacak.

Üretene destek olacağız. Eflani ‘de yatırımcıyı teşvik edeceğiz onlara arsa temin edip altyapılarını hazırlayacağımızı onların buradaki tüm işlerinde yanlarında olacağımızın sözünü veriyoruz . bu memleket te iş veren, katma değer üretene çok ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. Üretene destek olmak öncelikli konularımız arasında olacaktır.

İktidardan hakkını alma refleksine ve eylemine sahip bir belediyecilik yapacağız. Geçmiş dönemlerde de gördüğümüz gibi Eflani belediyesi muhalefette de olsa 2004 -2009 döneminde saadetli dönemler yaşamıştı o dönemde iktidardan kaynak ve hizmet alamadığı konusunda hiç bir şikayet duymadığınız gibi bizim dönemimizde de böyle bir şikayet duymayacaksınız.

Şehir için üreten herkesi dikkate alacağız ve ödüllendireceğiz çünkü marifet iltifata tabidir her yıl istihdama katkı sağlamış kadrosuna bir gencimizi daha ilave etmiş işletmeleri her yıl onore edeceğiz o işletmelere çeşitli teşvik anlamında sürprizlerimiz olacaktır.

Planlı ve akılcılığı belediyeciliğe hakim kılacağız artık Eflani belediyesinin 1 yıllık üç yıllık beş yıllık ve daha uzun vadeli planları olacak ve bu planlar yapılırken tüm toplum kesimlerinin görüşleri alınacak görüş alma sadece toplumun gazını almak için yapılmayacak o görüşlerden azami olarak istifade edilecek.

e -belediyecilik hizmetlerini hızlandıracağız. Eflani belediyesi hala tahsilatı kendisi yapmakta interaktif hizmetler kullanılmamaktadır. İnsanımız belediyeye artık para ödemek için değil ziyaret etmek için gelecektir.

Cenaze ve taziye hizmetleri bizim belediyeciliğimizle yapılacak belediye artık cenaze hizmetleri tarifesi yapıp gasılhane ye asmakla cenaze hizmeti yapılmaz ölümüze tarifeyle değil cenazesinin yıkanmasından kefenine ondan mezarının kazılmasına ve defnine kadar süreçte şözleşmeli ve işinin uzmanı imamlarla hizmet vereceğiz. artık cenazesi olan sadece uzaktan yakından gelen dostlarıyla ilgilenecek.

Tüm seçmenlerimiz bilmelidir en yükseğe erişmek için en aşağıdan başlamak lazımdır bende Murat Özcan olarak milletime hizmet etmeğe en aşağıdan başladım İnşaallah en yüksekte de hizmet etmeyi Allah nasip edecek son olarak bilginin efendisi olmak için çalışmanın esiri olacağımı bildirerek

diyorum ki ;

Para Eflani’nin karar Eflani’nin yöneten Eflani’nin söz Eflani’nin

Allah sözümüzü kuvvetli , Allah adımlarımızı sabit , niyetlerimizi halis , dostlarımızı sadık kılsın Allah Yardımcımız olsun

 

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir