Vali Gürel ve Milletvekili Ünal’dan Eflani Kaymakamı Şenkon’a hayırlı olsun ziyareti

Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, 2020 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Eflani ilçemize atanan İbrahim Şenkon’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Vali Fuat Gürel’i Kaymakam İbrahim Şenkon, Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve ilçe protokolü Hükümet Konağı önünde karşıladı.

Daha sonra kaymakamlık makamına geçen Vali Gürel ve Milletvekili Ünal, Kaymakam İbrahim Şenkon’a yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Kaymakam Şenkon, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ilçenin genel durumu hakkında Vali Gürel ve Milletvekili Ünal’a bilgiler verdi.

Vali Gürel ve Milletvekili Ünal’dan Şehit Ailesi ziyareti

Vali Fuat Gürel ve AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, 1977 yılında Şırnak’ın Cizre ilçesinde vatani görevini yaparken şehit olan Alişen Korkut’un abisi Yılmaz Korkut’u evinde ziyaret ederek aile ile bir süre sohbet ettiler.

Ziyarette Vali Gürel ve Milletvekili Ünal’a Eflani Kaymakamı İbrahim Şenkon, Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen eşlik etti.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir