Vali Gürel ve Vekil Ünal’ın Kapsamlı Eflani Ziyareti

Karabük Valisi Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal kurum müdürleriyle birlikte Eflani’de kapsamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler. Bu ziyarette;

– İçişleri Bakanlığı Olur’u ile Eflani ilçemize atanan Eflani Kaymakam Vekili Ahmet Tan’a “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulunuldu.

– İlçemizdeki mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelerek muhtarların talep ve sorunlarını dinlenildi.

– İl Özel İdaresi ekipleri tarafından Eflani Seferler-Ovaçalış grup yolunda devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

– Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

– Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda 81 kiloda Türkiye Şampiyonu olan, Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni, Milli Boksör Elif Güneri’yi görev yaptığı okulda ziyaret ederek tebrik ettiler.

Şimdi ayrıntılar;

Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekilimiz Cumhur Ünal ve Kurum Müdürleri, İçişleri Bakanlığı olur’u ile Eflani ilçemize atanan Eflani Kaymakam Vekili Ahmet Tan’a “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Hükümet Konağı önünde Kaymakam Vekili Ahmet Tan ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Gürel, Kaymakam Vekili Tan ile makamında bir süre görüşerek Hayırlı olsun dileklerinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’a İl Jandarma Komutan Yardımcısı Tuncay Caferoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve kurum müdürleri eşlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ilçenin genel durumu hakkında bilgi veren Kaymakam Vekili Ahmet Tan, nazik ziyareti için Vali Fuat Gürel ve beraberindeki heyete teşekkür etti…

_______________________

Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Eflani ilçemizdeki mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelerek muhtarların talep ve sorunlarını dinledi.

Maske ve Sosyal Mesafe kuralları çerçevesinde Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya;  Eflani Kaymakam Vekili Ahmet Tan, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Tuncay Caferoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Yatırımcı Kurum Müdürleri, Eflani İl Genel Meclis üyeleri, ilçe protokolü ile Eflani ilçemizin mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Yatırımcı kurum müdürleri tarafından ilçemizde ve köylerimizde yapılan, yapımı devam eden ve biten çalışmalar ile verilen hizmetler hakkında Vali Gürel ve muhtarlara bilgilerin verildiği toplantıda, kürsüye gelerek bilgilendirmelerde bulunan kurum müdürlerimiz kendi kurumlarını ilgilendiren konularda mahalle ve köy muhtarlarımız sırayla söz alarak talep ve isteklerini bildirdiler.

Muhtarlarımızın tüm taleplerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını belirten Vali Fuat Gürel, “Yaptığımız bütün işlerimizde sizlerin vasıtasıyla vatandaşlarımıza hizmet götürüyoruz. Son yıllardaki KÖYDES ödenekleri, İl Genel Meclisi üyelerimizin gayretleri ve Özel İdare kaynaklarıyla çok güzel başarılar elde edildi. Sizler devletle vatandaş arasındaki bağı kuran makamlarsınız. Bundan sonraki süreçte de sizlerle olan münasebetlerimizi her zaman olduğu gibi sıcak tutup sizler vasıtasıyla vatandaşlarımızın sorunlarını çözme noktasında bizler de elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” diye konuştu.
_____________

Koronavirüs önlemleri hakkında fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda, Mahalle ve Köy Muhtarları alınmasını istedikleri tedbirler hakkında düşüncelerini ifade ettiler…

Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekilimiz Cumhur Ünal ile birlikte İl Özel İdaresi ekiplerimiz tarafından Eflani Seferler-Ovaçalış grup yolunda devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Eflani Kaymakam Vekili Ahmet Tan ve İl Özel İdaresi Genel Sekteri Mehmet Uzun ile birlikte Eflani Bostancılar Köyü-Safranbolu-Ovacuma grup yolunda tamamlanan 6 km’lik sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Vali  Gürel ve Milletvekili Ünal devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı.
______________

Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal , Eflani ilçemizdeki Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle gelecek hedefleri konusunda bir süre sohbet ettiler ve  maske, mesafe ve temizlik konularında uyarılarda bulundular. Eğitim hayatlarında başarılar dileyerek ailelerine kendi selamlarını iletmelerini isteyerek öğrencilere kitap hediye ettiler.

Okulda görevli öğretmenlerle bir araya gelerek öğretmenlerimizin taleplerini ve sorunlarını dinleyen Vali Gürel 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ederek öğretmenlerimize başarılar diledi.
__________

Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi ziyaretinde Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’a Eflani Kaymakam Vekili Ahmet Tan, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Tuncay Caferoğlu, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve kurum müdürlerimiz eşlik etti.

Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekilimiz Cumhur Ünal, 18-25 Eylül tarihlerinde Zonguldak’ta düzenlenen Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda 81 kiloda Türkiye Şampiyonu olan, Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni, Milli Boksör Elif Güneri’yi görev yaptığı okulda ziyaret ederek tebrik etti.

Kariyerinde 12. Türkiye şampiyonluğu, 2 Avrupa şampiyonluğu, 3 dünya üçüncülüğü ve 1 ‘de dünya ikinciliği bulunan Milli Boksör Elif Güneri’yi tebrik ederek hediyesini takdim eden Vali Fuat Gürel, “İlimizi katıldığı tüm şampiyonalarda en güzel şekilde temsil eden Elif öğretmenimizi tebrik ederim. Öğretmenlik gibi çok kutsal bir mesleği icra ediyor, aynı zamanda da gönül verdiği boks sporunu en güzel şekilde devam ettiriyor. İnşallah yetiştirdiği gençlerimizin arasından da çok yetenekli ve başarılı gençler çıkacaktır. Elif kızımız sadece ülkemizde gerçekleştirilen şampiyonalarda değil uluslararası müsabakalarda da bizleri en güzel şekilde temsil ederek gururlandırıyor. Başarılarının devamını diliyorum, kendisini yetiştiren antrenörlerini de tebrik ediyorum.”diye konuştu.

Eflani Haber Portalı Yazısına Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir