Ak Parti Eflani İlçe Başkanlığına Erdal Karaman Atandı

AK Parti Eflani İlçe Başkanı Muhammet Ersin Cebeci’nin istifasını sunmasından 100 gün, istifasının kabul edilmesinden ise 51 gün sonra yeni başkan belli oldu. AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan çalışmalar sonrasında AK Parti Eflani İlçe Başkanlığı görevine Erdal Karaman atandı.

Bir çok kimse tarafından Karabük ilinde Ak Parti’nin kalesi olarak ifade edilen Eflani’de Cebeci’nin istifası sonrası kimin başkan olacağı merakla bekleniyordu. 51 gün sonra yeni başkanın Erdal Karaman olduğu açıklandı. Eflani’de esnaflıkla uğraşan Karaman, 2014 ve 2019 yerel seçimlerinde Eflani Belediye Meclisi kontenjan üyeliklerinde bulundu. Ayrıca Erdal Karaman, bir çok kez Eflani Belediye Başkanlığına vekalet etti.

İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, yaptığı açıklamada “AK Parti Eflani İlçe Başkanlığına Erdal Karaman atanmıştır. Rabbim hayırlı ve güzel hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah. Hayırlı uğurlu olsun. Uzun yıllar Eflani İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Muhammet Ersin Cebeci’ye de Teşkilatımızda yapmış olduğu hizmetlerden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Karaman’ın yeni görevi Ak Parti Teşkilat Başkanlığı’nın sosyal medya hesaplarından da paylaşıldı.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir