Ak Parti İlçe Başkanı Cebeci’den Yağlıca Paylaşımı

Ak Parti Eflani İlçe Başkanı Muhammet Ersin Cebeci Sosyal Medya Hesabından Yağlıca Orman Deposu Hakkında Bir Bilgilendirme Yazısı Paylaştı.

Uzun yıllardır Ak Parti Eflani İlçe Başkanlığını Yürüten Muhammet Ersin Cebeci, Sosyal Medyada da bir o kadar yeni, bu yıla kadar sosyal medya kullanmayan Ak Parti İlçe Başkanı, siyasi rakiplerinin sosyal medya kullanmalarına seyirci kalmayarak sosyal medya ile tanıştı. Kısa sürede binlerce takipçisi olan Cebeci, diğer ilçe başkanları gibi sosyal medya üzerinden açıklamalar yapaya başladı.

Daha geçen hafta muhalefetin Eflani’de İŞKUR alımlarında usulsüzlük yapıldığı eleştirilerine sosyal medya üzerinden cevap veren Cebeci bu haftada Yağlıca Orman Deposu ile ilgi bir paylaşım yaptı.

KAMUOYUNU BİLGİLENDİRME
Muhalefet partileri ilçe başkanlarının YAĞLICA ORMAN deposu hakkında bir takım açıklamaları olmuş. Bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak adına paylaşımda bulunuyorum.
YAĞLICA ORMAN Deposunun kurulu olduğu arazinin bir bölümü hemşerilerimizden bir kişiye aitmiş ve Orman ile mahkemelik durumdalarmış. Biz bu konuyu 3 ay önce kadar duyduk. Hemen Safranbolu işletme müdürlüğümüz, Zonguldak bölge müdürlüğümüz ve milletvekillerimizle görüştük.(Geçtiğimiz hafta Zonguldak bölge müdürümüz ve yardımcısı Yağlıca’da inceleme yapmıştır.)Safranbolu Orman İşletme Müdürlüğü mahkemelik oldukları arazide sıkıntı olduğunu ancak “Orman müdürlüğünün kendi arazisi üzerinde bulunan binaları ve kendi arazilerinin yine kullanılacağı” muhtarlarımızın ve köylülerimizin tomruk ihtiyacını yine buradan karşılayacağını hiçbir muhtarımızın ve vatandaşımızın mağdur edilmeyeceğini bildirdiler.
Zaten ilçemize orman işletme müdürlüğü açıldığı zaman YAĞLICA deposunun çok daha büyüğü ilçe merkezine yakın bir yere açılacak.
İşin Özü köylülerimizin ihtiyacı YAĞLICA ORMAN DEPOSUNDAN karşılanmaya devam edecektir.
Bu mesele herhangi bir partinin ya da şahsın meselesi değil tüm EFLANİ’mizin meselesidir biz gerekli görüşmeleri ve çalışmaları çok önceden yaptık ve planladık, lütfen bizlere, müdürlük yetkililerimize, milletvekillerimize güvenin. Milletvekillerimizle her gün görüşüyoruz “orman genel müdürü” ile konuyu tekrar görüşeceklerini herhangi bir sıkıntı olmadığını hemşerilerimizin endişeye kapılmamalarını söylediler. Muhtarlarımız da bu konuda bilgilendirilmiştir. Unutulmasın ki ilçemize orman işletme müdürlüğü açılma talebimiz ve topladığımız imzaların genel müdürlükten ret cevabı geldiği anda müdürlük açılmıyor deyip zil takanların bugün rol kapmalarını da anlıyoruz. Onlar ne yaparlarsa yapsınlar biz hizmet etmeye devam edeceğiz.
MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ HEP BERABER İLÇEMİZE KAZANDIRACAĞIZ.
LÜTFEN BİLGİ KİRLİLİĞİNE İTİBAR ETMEYİNİZ.
Saygılarımla…

https://www.facebook.com/muhammetersin.cebeci.7

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir