İyi Parti İlçe Başkanı Bulut; Eflani’nin Maksadı ne?

Uluslararası bir otel zinciri ile yapılan anlaşma ile komşumuz Pınarbaşı’nda Otel, Kongre Merkezi, Alışveriş Merkezi ve Akaryakıt İstasyonunun bulunduğu bir tesisin yapılacağının duyurulması üzerine İyi Parti Eflâni İlçe Başkanı Halil İbrahim Bulut bir açıklama yaparak “PINARBAŞI BÜYÜMEK İSTİYOR İNANCI VAR, EFLÂNİ’NİN MAKSADI NE?” diye sordu.

İşte Bulut’un açıklaması;

PINARBAŞİ BÜYÜMEK İSTİYOR İNANCI VAR EFLÂNİ’NİN MAKSADI NE ???
Komşumuz olan Kastamonu ili Pınarbaşı ilçesi yöneticileri ne yapabiliriz de ilçemizi kalkındırabiliriz, ne yapabiliriz de ilçemize istihdam alanında bir çivi çakabiliriz derdindeyken Eflanimizde ise Sayın Belediye Başkanı göç kaderimizdir mantığını benimsemiş, ekibine benimsetmiş, her fırsatta nüfusun 2000lerden yukarı çıkmayacağını telaffuz etmekte, AKP İlçe Başkanı da nüfusun artmayacağını tasdiklemektedir. Komşumuz Pınarbaşı turizme tahsis edilecek, turizmi canlandıracak en küçük fırsatı değerlendirirken Ramada Otel, kongre merkezi, alışveriş merkezi, akaryakıt istasyonunun da içinde olduğu bir turizm tesisinin yatırım sözünü almış, yatırımcısını ilçesine teşvik etmiştir. Bu hizmet ve inancın eseridir. Başarılarının devamını dilerim.

Eflanimizde ise Sayın Başkan çok hızlı bir giriş yaparak ilk görev yıllarında mağara, tümülüs, gölet, mermer ocağı ne varsa dolaşmış ve buraları Eflanimize kazandırmak adına TV programlarında konu etmişti lakin şimdi bakıyoruz da bu çalışmalar yerini yarım kalan otele, kullanılmayan yatırımlara, hayata geçirilemeyen seçim beyanatlarına (Citta Slow enerji tarlası, yüksekokula + bölümler vs vs) bırakmıştır.

Şehir içinde sanayi sitesine başladılar, bittiğinde geçiş zorunlu değil. Yanında pazar yerimiz var üzeri açık. Göletlerimiz var atıl durumda. Lakin vekil, bakan gelse ilk ağırlama yerleri göletler…Kendinizle çelişiyorsunuz maalesef. Girişim adına yaptığınız atılımları tebrik ve teşekkür ederek takip ediyoruz lakin bu atılımlarınızın sonunun gelmemesi, nihayete ulaşmaması enerjinizin şevkinizin bittiğinin göstergesidir. Memleketin kaderiyle oynamaktan vazgeçin. Ya görevlerinizi gerektiği gibi yerine getirin ya da koltuk sevdanızdan vazgeçin. Saygılarımla.

İYİ PARTİ EFLANİ İLÇE BAŞKANI
HALİL İBRAHİM BULUT

https://www.facebook.com/halilibrahim.bulut.906/posts/3913727955338214

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir