Aytaç; “Eflani Sanayi Sitesinin Yeri Yanlış”

Eflani CHP İlçe Başkanı Ahmet Aytaç, Eflani’ye yapılması planlanan küçük sanayi sitesi için seçilen yerin uygun olmadığını dile getirdi.

Ahmet Aytaç sitemize gönderdiği açıklama şu şekilde;

Eflani ilçemizde almış olduğumuz bilgileri araştırdığımızda Eflani Belediye meclisi almış olduğu kararla merkez içindeki çarşının ortası olan pazar yerinin yanındaki ilk yapıldığında garaj olarak kullanılan daha sonra pazartesi günü ilçemizde kurulan pazar münasebetiyle tuhafiyecilerin pazar yeri ve hayvan pazarı olarak ikiye bölünen yere sanayi sitesi yapma kararı alınmış.

İlçe merkezinin göbeğine yapılmak istenen sanayi sitesi yerel seçimlerde sessiz sakin şehir olarak yola çıkan Sayın Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul’un bu kararı tekrar gözden geçirmesini CHP İlçe Başkanlığı olarak halkımız ve ilçemizin geleceği açısından talep ediyoruz.İlçemizde buradaki yerin dışında daha uygun yerler var iken buranın ne amaçla seçildiği Eflani halkı olarak bizleri başka düşüncelere sevk etmektedir.

İlçemiz geliştiği zaman burası şehir merkezinin ortasında kalacağından ileri ki yıllarda yıkılmak zorunda kalınacak ve halkın parası da boşa gitmiş olacaktır.

Buradan yazılı basın yoluyla Sayın Belediye Başkanını ve Belediye Meclisini verdikleri kararı tekrar gözden geçirmelerini istiyoruz.
CHP İlçe Başkanlığı olarak bu ve buna benzer konuları titizlikle takip ederek Eflani halkı adına doğru yapılanları destekleyecek yanlış olanlar için görevlileri uyaracağız.Ayrıca bu ve buna benzer konularında takipçisi olacağız.

https://www.facebook.com/ahmet.aytac.31105674/posts/2575984255986730

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir