Eflani Bilgi Haber Portalı 12 Yaşında!

Eflani Bilgi Haber Portalı Sitemiz 12 Yaşında!

Bir yıl dönümde daha sizlerle beraberiz. Sitemiz kurulalı tam 12 yıl geride kaldı. Gerçekten fena sayılamayacak bir rakama ulaştık. Bugünlere gelmemiz tabi ki kolay olmadı. Ancak her seferinde Eflani için faydalı bir şey yapıyor olma umuduyla bugünlere gelebildik. Rabbimize Hamdolsun.

Bu yıl Eflani Bilgi Haber Portalı için bir dizi değişiklerle başladı. İlk önce yıl başında sitemizi taşıdık. 11 yıldır kahrımızı çeken Sevgili arkadaşımız Mustafa Navruz’un sunucularından ayrılarak yeni bir sunucuya geçtik.

Site taşıma olayı da bir nevi ev taşımak gibi, tüm eşyaları (dosyaları) alıp yeni bir eve geçtik. Tabi bu süreçte biraz sancılı oldu. Hamdolsun kısa sürede yeni eve yerleşerek sizlere kaldığımız yerden hizmet vermeye devam ettik.

Gene bu yıl başından itibaren Eflani haberlerini sunarken bir manşet şablonu kullanmaya başladık. Bu yazının üstündeki kırmızılı ve bir kısmı yay şeklindeki şablonu bu yılın haberlerinde kullandık.

Sitemizin ilk kuruluşu olan ve son dönemde fotoğraf albümü olarak kullandığımız forum kısmına bu yılın ortasından itibaren veda ettik. Phpbb2 formatında olan bu foruma üreticileri tarafından destek 2009 yılında kesilmişti. Buna rağmen biz 12 yıl bu formu kullandık. En sonunda zamanın teknolojine cevap vermediği ve sitemiz için bir yük olduğu için bu formu (fotoğraf albümümüzü) kaldırdık. Burada 3.000.000 kadar görüntüleme alan 2300 küsur fotoğraf vardı. Bunların bir kısmı sitemize entegre olan bir fotoğraf albümüne taşıdık.

Geçen bir yılda sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda büyümeye devam ettik. Bu yıl yaklaşık 200 Eflani haberini sitemiz üzerinden sizlerle paylaştık. Daha fazla paylaşımı ise yakın zamanda 10.000 takipçiye ulaşan facebook sayfamız üzerinden yaptık.

Gerek sitemiz üzerinde gerek sosyal medya hesaplarımızdaki paylaşımlarda bizleri yalnız bırakmayan, yorum yapan, beğenen, paylaşan varsa engelleyen herkese yürekten teşekkür ederiz.

Daha Fazla Eflani İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin!

www.eflanim.com – Eflani Bilgi Haber Portalı – Daha Fazla Eflani!

LÜTFEN TAKİP EDİNİZ;
Facebook Sayfamız: @eflanim
Twitter Sayfamız: @eflanim
İnstagram Sayfamız: @eflani_m
Youtube Sayfamız: @eflanimnet

Eflani Haber Portalı Yazısına Yorum Yapın

Eflani Haber Bilgi Portalı

Eflani Haber ve Bilgi Portalı, Profesyonel Bir Eflani Sevgisiyle Yönetilmektedir. Sitemizde Eflani İle Alakalı Bir Çok Bilgi ve Güncel Haberleri Bulabilirsiniz. Teşekkür Etmek İçin İletişim Kısmından Bize Ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir