Eflani Bilgi Haber Portalı 13 Yaşında!

Eflani’nin en köklü ve en kapsamlı web sitesi olarak bir yılı daha geride bıraktık. İnternet üzerinde var olduğumuz günden bu yana 13 yıl geride kaldı. Bizimle beraber bu mutluluğu paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

Eflani Bilgi Haber Portalı olarak, “Daha Fazla Eflani” sloganıyla bir yılı daha geride bıraktık. Bu yıl dünya genelinde pandemi gölgesinde geçen bir yıl oldu. İnternet dünyasında paylaşımlarda bu salgın hastalık merkezinde şekillendi. Bununla birlikte evlere kapanılması, sosyal alanlardan ve faaliyetlerden mecburi olarak uzaklaşılması sonucu internete olan rağbet arttı. Gerçi bu rağbetin internette Eflani aramasını çoğalttığını söylemeyiz. Eflani gene sakin bir yıl geçirdi diyebiliriz.

Bu yılın özellikle bazı dönemlerinde Eflani haberlerini paylaşmakta biraz geride kaldık. Sitemizde paylaşamadığımız haberler oldu. Bu noktada bizi sevindiren gelişme ise geçtiğimiz yıl Yüksel Aslan tarafından eflanihaber.com sitesinin kurulmuş olmasıdır. Bizde “koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi denmesi” misali keçi olduğunuzun farkında olarak bu işleri profesyonel şekilde yapanlar var diyerek geride kalabildik.

Bu yıl içerisinde Eflani Haber Arşivimiz 1.000 sayısının üstüne çıktı. Bunu biraz daha zihninizde belirginleştirmek için 1.000 sayfalı koca bir kitap düşünün, işte bu sitede bir arama ile detaylarına ulaşabileceğiniz 1.000 küsur sayfalı bir Eflani Haber Kitabı var.

Bu yıl komşu ilçelerimizde önemli gelişmelerin olması yönümüzü biraz daha fazla bu ilçelere çevirmemize neden oldu. Önümüzdeki dönemde bu ilçelerimizdeki gelişmeleri biraz daha sıkı takip etmeyi planlıyoruz.

Bizi sosyal platformlarda takip etmiyorsanız. Eflani’yi kaçırıyorsunuz demektir. Facebook sayfamızı yaklaşık 11.000 kişi takip etmektedir. Kalite tesadüf değildir. Daha fazla Eflani için bizi takip ediniz.

LÜTFEN TAKİP EDİNİZ;
Facebook Sayfamız: @eflanim
Twitter Sayfamız: @eflanim
İnstagram Sayfamız: @eflani_m
Youtube Sayfamız: @eflanimnet

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir